Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
259611
01.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1
259612
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259613
01.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Frederiksværk-hallen
259614
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259615
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 AB-hallen AB-hallen 1
259616
01.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Værløse-Hallen Værløse-hallen
259618
01.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Ll. Lyngby træningshal
259619
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259620
01.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Frederiksværk-hallen
259622
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen
259623
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Emdrup Hallen
259625
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259626
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Travbane Hallen
259627
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I AB-hallen AB-hallen 1
259628
01.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Farum Arena Farum Arena 3
259629
01.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Virum-hallerne Virum-hallen 1
259630
01.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
259631
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259632
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Travbane Hallen
259634
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Egedalshallen
259635
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Emdrup Hallen
259636
01.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Ll. Lyngby træningshal
259637
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259639
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK AB-hallen AB-hallen 2
259640
01.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Værløse-Hallen Værløse-hallen
259641
01.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1
259642
01.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
259643
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259644
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Travbane Hallen
259645
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD AB-hallen AB-hallen 1
259646
01.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Værløse-Hallen Værløse-hallen
259591
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM AB-hallen AB-hallen 1
259604
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 AB-hallen AB-hallen 1
259605
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Emdrup Hallen
259606
01.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Ll. Lyngby træningshal
259607
01.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
259608
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Travbane Hallen
259663
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Egedalshallen
259664
01.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen
259665
01.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Virum-hallerne Virum-hallen 1
259654
01.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksværk-hallen
259655
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259656
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Travbane Hallen
259658
01.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallen AB-hallen 1
259659
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Emdrup Hallen
259678
01.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Ll. Lyngby træningshal
259679
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259680
01.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksværk-hallen
259682
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Egedalshallen
259690
01.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Ll. Lyngby træningshal
259691
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259692
01.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Frederiksværk-hallen
259694
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Egedalshallen
259695
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Emdrup Hallen
september 2020
259581
19.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 17-39
259576
20.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 36-27
259578
20.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Travbane Hallen 18-19
259579
20.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø AB-hallen AB-hallen 1 32-25
259580
20.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Værløse-Hallen Værløse-hallen 34-14
259587
22.
20:10 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Emdrup Hallen 20-29
259584
27.
13:10 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Frederiksværk-hallen 23-33
259582
27.
14:00 Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Ll. Lyngby træningshal 18-28
259583
27.
17:45 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 37-21
oktober 2020
259593
03.
16:45 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Virum-hallerne Virum-hallen 1 35-31
259589
04.
13:15 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 25-29
259588
04.
16:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 34-22
259590
04.
17:00 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Travbane Hallen 20-21
259599
17.
16:45 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Virum-hallerne Virum-hallen 1 20-25
259595
18.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 37-29
259596
18.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 31-16
259598
18.
16:00 Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Værløse-Hallen Værløse-hallen 23-22
259594
20.
20:45 Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Ll. Lyngby træningshal 25-28
259586
22.
20:30 HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Egedalshallen 23-24
259601
23.
19:10 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 18-26
259600
25.
13:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Frederiksværk-hallen 29-36
259602
25.
18:15 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Travbane Hallen 21-21
januar 2021
259610
01.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Stævner Pt. ubekendt 1
259648
10.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Ll. Lyngby træningshal
259649
10.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259650
10.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Frederiksværk-hallen
259652
10.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Egedalshallen
259653
10.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Emdrup Hallen
259661
24.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259662
24.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
259666
31.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259667
31.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Frederiksværk-hallen
259668
31.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259670
31.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen
259671
31.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Emdrup Hallen
februar 2021
259672
07.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Ll. Lyngby træningshal
259673
07.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Trollesmindehallen
259674
07.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 Travbane Hallen
259676
07.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Egedalshallen
259677
07.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Virum-hallerne Virum-hallen 1
259683
28.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Emdrup Hallen
marts 2021
259687
06.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallen AB-hallen 1
259688
07.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Værløse-Hallen Værløse-hallen
259689
07.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Virum-hallerne Virum-hallen 1
259684
07.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Trollesmindehallen
259685
07.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259696
14.
Store Lyngby SG&I Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 HUK HÅNDBOLD Ll. Lyngby træningshal
259698
14.
Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Frederiksværk-hallen
259699
14.
AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Amager SK 2 AB-hallen AB-hallen 1
259700
14.
Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Værløse-Hallen Værløse-hallen
259701
14.
VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1
259702
21.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Trollesmindehallen
259703
21.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259704
21.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 AB Travbane Hallen
259707
21.
KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Store Lyngby SG&I Emdrup Hallen
259706
28.
HUK HÅNDBOLD Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Egedalshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE