Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge C

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
302227
18.
10:00 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Søndersø IF Glamsbjerg Fritidscenter 19-5
302228
18.
11:00 Team Vestfyn U-13 Drenge C | Pulje 1 Brenderup IF Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 20-5
302230
22.
20:05 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Tommerup HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 10-6
302232
25.
10:00 Brenderup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Aarup BK Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 2-17
302235
25.
10:00 Tommerup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 9-15
302236
25.
11:15 Haarby IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Team Vestfyn Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 10-12
302233
25.
11:50 Søndersø IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Søndersøhallerne Søndersøhallerne 2 13-14
november 2020
302238
01.
11:00 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Brenderup IF Veflingehallen 11-6
302237
01.
12:05 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Team Vestfyn Glamsbjerg Fritidscenter 10-7
302241
01.
12:20 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Søndersø IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 17-14
302243
08.
10:00 Brenderup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 2-11
302242
08.
12:25 Team Vestfyn U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Ejby-Hallen 21-12
302245
08.
15:50 Haarby IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Tommerup HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 15-13
302249
15.
10:00 Brenderup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Haarby IF Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 2-16
302248
15.
11:55 Team Vestfyn U-13 Drenge C | Pulje 1 Søndersø IF Ejby-Hallen 20-6
302251
15.
12:00 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 13-9
302220
22.
12:00 Tommerup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Søndersø IF Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 21-4
302221
22.
12:15 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Haarby IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 9-13
302217
22.
14:10 Glamsbjerg HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Veflinge/Morud Glamsbjerg Fritidscenter 18-6
302252
26.
18:45 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Haarby IF Langesøhallen 7-13
302255
28.
12:30 Tommerup HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-7
302256
29.
11:50 Aarup BK U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 13-15
december 2020
302259
06.
10:00 Brenderup IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Tommerup HK Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 5-9
302258
06.
11:00 Team Vestfyn U-13 Drenge C | Pulje 1 Aarup BK Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 16-7
302260
06.
12:00 Haarby IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Søndersø IF Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 24-8
302222
08.
18:30 Veflinge/Morud U-13 Drenge C | Pulje 1 Tommerup HK Veflingehallen 10-11
302225
12.
09:30 Haarby IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Glamsbjerg HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 12-15
302223
13.
Søndersø IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Brenderup IF Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1
Corona - udsat kamp
Corona

Vælg forbund

Luk
ANNONCE