Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Pige 2. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
300965
18.
10:30 Østfyns HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Næsby IF Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 23-25
300967
18.
10:55 BR 66 Langeskov U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Korup IF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 22-22
300966
18.
13:00 IF Stjernen Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Skt. Jørgens Hallen 19-29
300968
20.
18:15 STIF Salbrovad U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Salbrovadhallen 13-33
300964
20.
19:30 Team Vestfyn U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK Ejby-Hallen 23-19
300972
22.
18:00 Korup IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 21-22
300969
22.
18:00 Næsby IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 15-23
300970
25.
13:00 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Vester Skerningehallen 20-22
november 2020
300977
01.
10:00 Korup IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 25-22
300976
01.
10:30 DHG Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 23-33
300974
01.
12:20 Team Vestfyn U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Østfyns HK Ejby-Hallen 23-24
300978
01.
12:30 BR 66 Langeskov U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 29-24
300980
05.
18:00 Næsby IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 22-24
300983
05.
18:00 STIF Salbrovad U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Salbrovadhallen 23-25
300981
08.
11:45 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Vester Skerningehallen 21-30
300982
08.
14:45 Højby S.& G. U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Korup IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 33-21
300986
12.
18:00 Næsby IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 13-25
300971
12.
19:30 DHG Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Salbrovadhallen 25-17
300987
15.
10:55 Korup IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 27-24
300985
15.
11:55 Østfyns HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 21-16
300984
15.
18:30 Team Vestfyn U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Ejby-Hallen 20-22
300988
17.
20:00 BR 66 Langeskov U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 26-16
300956
19.
18:00 Næsby IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 28-27
300958
22.
11:35 BR 66 Langeskov U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 21-19
300957
22.
12:05 Korup IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 29-14
300955
22.
12:45 Østfyns HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 30-26
300979
24.
20:30 Østfyns HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 25-21
300991
26.
20:30 DHG Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Næsby IF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 33-21
300989
29.
IF Stjernen Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
300990
29.
12:00 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Tåsingehallen 30-20
300993
29.
13:40 BR 66 Langeskov U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-16
december 2020
300997
05.
13:30 Højby S.& G. U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 34-16
300975
05.
15:00 IF Stjernen Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Næsby IF Skt. Jørgens Hallen 23-16
300973
05.
16:30 Højby S.& G. U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Østfyns HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 44-22
300998
06.
11:00 STIF Salbrovad U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Salbrovadhallen 36-20
300996
06.
14:05 Næsby IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Korup IF Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 24-24
300995
08.
18:45 Østfyns HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 25-25
300954
08.
19:30 Team Vestfyn U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Ejby-Hallen 16-15
300994
10.
Team Vestfyn U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Corona - udsat kamp
Corona
300992
10.
Korup IF U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Østfyns HK Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Corona - udsat kamp
Corona
300959
12.
IF Stjernen Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Korup IF Skt. Jørgens Hallen
Corona - udsat kamp
Corona
300962
12.
Højby S.& G. U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Corona - udsat kamp
Corona
300960
13.
Ollerup/Skerninge - Tåsinge HK U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Næsby IF Tåsingehallen
Corona - udsat kamp
Corona
300961
13.
DHG Odense U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Corona - udsat kamp
Corona
300963
13.
12:25 STIF Salbrovad U-19 Pige 2. Division | Pulje 1 Østfyns HK Salbrovadhallen 28-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE