Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 1. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
301069
18.
14:30 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen 22-14
301067
18.
17:00 Team Vestfyn U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 20-24
301071
18.
18:15 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Nyborg GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 35-18
301070
22.
18:00 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Midtbyhallen Midtbyhallen 22-15
301073
25.
14:30 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-23
301075
25.
14:35 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 15-13
301076
25.
16:20 Nyborg GIF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Nyborghallerne Nyborghallerne 1 16-23
301074
25.
16:30 Kerteminde HK U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 13-20
november 2020
301081
01.
13:35 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Svendborg Idrætshal 14-30
301080
01.
17:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 13-31
301085
06.
18:45 Nyborg GIF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Nyborghallerne Nyborghallerne 1 21-18
301084
08.
13:00 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-11
301082
08.
17:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 19-23
301086
13.
19:45 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 23-20
301088
14.
12:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 17-18
301090
15.
12:15 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 17-13
301091
15.
12:15 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Svendborg Idrætshal 12-26
301087
15.
17:00 Team Vestfyn U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Ejby-Hallen 22-25
301058
21.
11:30 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-13
301060
22.
10:25 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 14-23
301061
22.
11:00 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Nyborg GIF Svendborg Idrætshal 14-14
301057
22.
13:30 Team Vestfyn U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 14-21
301092
28.
14:15 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Nyborg GIF Skt. Jørgens Hallen 25-10
301095
29.
12:30 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 17-23
december 2020
301079
04.
18:20 Kerteminde HK U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Nyborg GIF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 15-10
301093
04.
19:45 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 22-19
301100
06.
14:40 Nyborg GIF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 10-32
301098
06.
15:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 27-20
301097
06.
15:40 Team Vestfyn U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Kerteminde HK Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 21-11
301101
06.
18:45 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 21-28
301077
08.
19:00 Team Vestfyn U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 17-21
301096
10.
Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Midtbyhallen Midtbyhallen
Corona - udsat kamp
Corona
301066
11.
19:30 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 28-23
301062
12.
IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen
Corona - udsat kamp
Corona
301065
13.
Nyborg GIF U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Team Vestfyn Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Corona - udsat kamp
Corona
301064
13.
18:25 Kerteminde HK U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 18-22

Vælg forbund

Luk
ANNONCE