Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 2. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
302884
20.
19:45 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Tommerup HK Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 26-31
302899
23.
08:15 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 16-19
302886
25.
13:30 Otterup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-24
302887
26.
18:30 Tommerup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 32-29
302888
27.
17:45 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 21-21
302882
27.
19:15 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Otterup HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 28-15
302890
29.
20:30 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 28-24
302891
30.
17:30 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Otterup HK Strib Idrætsefterskoles hal 26-26
november 2020
302881
01.
15:00 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 37-21
302883
10.
17:35 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 18-24
302894
10.
19:15 Otterup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Glamsdalen HK Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-24
302893
11.
19:30 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Strib Idrætsefterskoles hal 28-24
302889
12.
18:15 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Tommerup HK Ourehallen 30-29
302896
16.
18:30 Tommerup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 23-18
302892
17.
19:15 Haarby Efterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 20-17
302898
22.
15:00 STIF Salbrovad U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Otterup HK Salbrovadhallen 32-22
302900
22.
16:20 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Tommerup HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 18-15
302903
24.
15:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Strib Idrætsefterskoles hal 24-20
302897
25.
19:45 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Vejstruplundhallen 29-21
302905
29.
15:50 GOG Håndbold U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 26-19
302904
30.
18:30 Tommerup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 STIF Salbrovad Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 34-30
december 2020
302885
03.
17:15 STIF Salbrovad U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Haarby Efterskole Salbrovadhallen 25-18
302895
06.
18:30 DHG Odense U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 17-29
302901
08.
Otterup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Corona - udsat kamp
Corona
302908
09.
14:30 Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 31-26
302902
10.
Glamsdalen HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 GOG Håndbold Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
Corona - udsat kamp
Corona
302906
13.
STIF Salbrovad U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 DHG Odense Salbrovadhallen
Corona - udsat kamp
Corona
302907
13.
Tommerup HK U-17 Pige 2. Division | Pulje 1 Otterup HK Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
Corona - udsat kamp
Corona

Vælg forbund

Luk
ANNONCE