Søg Håndboldinfo
Del

Serie 3 Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
300451
18.
12:25 Stige Håndboldklub Serie 3 Damer | Pulje 1 IF Stjernen Odense 7 Stigehallen 11-12
300450
18.
18:25 Aarup BK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 22-16
300447
18.
20:30 TPI-Odense 4 Serie 3 Damer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 11-19
300448
21.
20:10 Team Vestfyn Serie 3 Damer | Pulje 1 Sanderum Håndbold Ejby-Hallen 9-14
300456
24.
13:15 IF Stjernen Odense 7 Serie 3 Damer | Pulje 1 Team Vestfyn Skt. Jørgens Hallen 16-13
300454
24.
13:50 Hårslev GF 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Hårslevhallen 14-16
300455
25.
16:00 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer | Pulje 1 TPI-Odense 4 Svanningehallen 13-14
300461
31.
Aarup BK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
Kamp udsat
UDS
november 2020
300457
01.
TPI-Odense 4 Serie 3 Damer | Pulje 1 Team Vestfyn Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
Kamp udsat
UDS
300459
01.
Hårslev GF 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 IF Stjernen Odense 7 Hårslevhallen
Kamp udsat
UDS
300460
01.
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Svanningehallen
Kamp udsat
UDS
300464
02.
Middelfart HK 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Hårslev GF 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen C
Kamp udsat
UDS
300463
03.
Sanderum Håndbold Serie 3 Damer | Pulje 1 TPI-Odense 4 Sanderumhallen
Kamp udsat
UDS
300465
08.
IF Stjernen Odense 7 Serie 3 Damer | Pulje 1 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
300466
08.
Stige Håndboldklub Serie 3 Damer | Pulje 1 Aarup BK 3 Stigehallen
Kamp udsat
UDS
300468
11.
Team Vestfyn Serie 3 Damer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Ejby-Hallen
Kamp udsat
UDS
300452
13.
Sanderum Håndbold Serie 3 Damer | Pulje 1 Aarup BK 3 Sanderumhallen
Kamp udsat
UDS
300469
15.
Sanderum Håndbold Serie 3 Damer | Pulje 1 IF Stjernen Odense 7 Sanderumhallen
Kamp udsat
UDS
300470
15.
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer | Pulje 1 Hårslev GF 2 Svanningehallen
Kamp udsat
UDS
300467
15.
TPI-Odense 4 Serie 3 Damer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Kamp udsat
UDS
300439
17.
Sanderum Håndbold Serie 3 Damer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Sanderumhallen
Kamp udsat
UDS
300438
18.
Team Vestfyn Serie 3 Damer | Pulje 1 Hårslev GF 2 Ejby-Hallen
Kamp udsat
UDS
300440
22.
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Svanningehallen
Kamp udsat
UDS
300441
22.
Aarup BK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 IF Stjernen Odense 7 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
Kamp udsat
UDS
300475
25.
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer | Pulje 1 Team Vestfyn Svanningehallen
Kamp udsat
UDS
300474
27.
Hårslev GF 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Sanderum Håndbold Hårslevhallen
Kamp udsat
UDS
300476
28.
Aarup BK 3 Serie 3 Damer | Pulje 1 TPI-Odense 4 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
Kamp udsat
UDS
300473
30.
Middelfart HK 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Lillebæltshallerne Lillebæltshallen C
Kamp udsat
UDS
december 2020
300479
01.
Sanderum Håndbold Serie 3 Damer | Pulje 1 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Sanderumhallen
Kamp udsat
UDS
300478
02.
Team Vestfyn Serie 3 Damer | Pulje 1 Aarup BK 3 Ejby-Hallen
Kamp udsat
UDS
300480
06.
IF Stjernen Odense 7 Serie 3 Damer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
300477
06.
TPI-Odense 4 Serie 3 Damer | Pulje 1 Hårslev GF 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Kamp udsat
UDS
300443
10.
Middelfart HK 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Sanderum Håndbold Strib Fritids- og Aktivitetscenter Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
Kamp udsat
UDS
300446
12.
Stige Håndboldklub Serie 3 Damer | Pulje 1 Team Vestfyn Stigehallen
Kamp udsat
UDS
300444
13.
Hårslev GF 2 Serie 3 Damer | Pulje 1 Aarup BK 3 Hårslevhallen
Kamp udsat
UDS
300445
13.
IF Stjernen Odense 7 Serie 3 Damer | Pulje 1 TPI-Odense 4 Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE