Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
297658
16.
20:00 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 24-31
297660
18.
17:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-14
297666
20.
19:40 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena 31-35
297657
21.
19:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 40-24
297664
22.
19:15 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 27-22
297662
24.
17:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 23-30
297663
25.
15:00 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 29-23
297668
27.
19:40 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Bavnehøj Arena 24-31
297670
30.
20:00 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Maglegårdshallen 28-26
297671
31.
14:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Vejstruplundhallen 37-20
november 2020
297669
01.
12:30 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 23-23
297667
01.
16:45 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 33-26
297674
05.
19:00 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 18-25
297675
07.
13:15 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Dansk Kabel TV Arena 26-22
297673
09.
20:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Ølstykke-hallerne 26-35
297672
10.
19:00 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 36-20
297680
13.
20:00 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Maglegårdshallen 20-22
297679
14.
16:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Jyllingehallen Jyllinge-hallen 29-25
297678
15.
14:45 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 30-26
297681
15.
15:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 41-27
297654
19.
19:15 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 22-33
297661
19.
19:30 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Vejstruplundhallen 20-28
297656
21.
18:25 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-34
297653
22.
15:30 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 21-30
297652
22.
16:05 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Bavnehøj Arena 24-29
297684
26.
19:15 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 26-29
297682
29.
15:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Bavnehøj Arena 28-33
december 2020
297691
03.
19:00 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 27-30
297687
03.
19:15 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 28-35
297689
03.
20:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Jyllingehallen Jyllinge-hallen 34-27
297665
06.
17:45 HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Emdrup Hallen 22-28
januar 2021
297676
20.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Vejstruplundhallen
297707
23.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
297709
23.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Bavnehøj Arena
297711
23.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
297710
24.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
297708
24.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
297721
27.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Vejstruplundhallen
297685
29.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Maglegårdshallen
297712
31.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
297713
31.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Ølstykke-hallerne
297714
31.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
297716
31.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
februar 2021
297715
04.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena
297688
04.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
297690
11.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Dansk Kabel TV Arena
297686
11.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
297683
16.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl)
297655
16.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
297693
18.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
297692
20.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena
297694
21.
Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2
297696
21.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
297659
23.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena
297677
24.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
297695
25.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Dansk Kabel TV Arena
297650
26.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Maglegårdshallen
297647
28.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
297648
28.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
297649
28.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Ølstykke-hallerne
marts 2021
297725
01.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Dansk Kabel TV Arena
297726
04.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejstruplundhallen
297722
06.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Bavnehøj Arena
297723
07.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
297724
08.
Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1
297730
09.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena
297729
10.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Ølstykke-hallerne
297731
11.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
297727
14.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
297728
14.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HIK/KFUM Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
297736
18.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
297733
18.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
297734
18.
Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2
297735
19.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Maglegårdshallen
297732
20.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Bavnehøj Arena
297651
23.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
297700
26.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Maglegårdshallen
297701
26.
GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
297697
28.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
297698
28.
FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
297699
28.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Ølstykke-hallerne
297702
31.
HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Ølstykke-hallerne
april 2021
297703
05.
Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
297704
05.
Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2
297705
05.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Emdrup Hallen
297706
05.
TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Dansk Kabel TV Arena
297720
09.
HIK/KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Maglegårdshallen
297717
11.
Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Himmelevhallen Himmelev-hallen
297718
11.
Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena
297719
11.
Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE