Søg Håndboldinfo
Del

1. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2020
256295
04.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 24-28
256298
04.
20:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-23
256300
05.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Nyborghallerne Nyborghallerne 1 26-26
256294
05.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 27-33
256296
05.
16:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Hallen Park Vendia, Hjørring 28-24
256297
05.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Odense Idrætshal Sydbank Arena 28-32
256299
06.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 29-26
256302
11.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Bavnehøj Arena 33-21
256305
11.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 42-28
256306
11.
20:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel KCL Skive Interfjord Arena 29-24
256303
12.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 23-29
256304
12.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Magion, Grindsted Hal 1 24-23
256301
12.
15:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Royal Stage, Hillerød 35-31
256307
13.
16:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Skæringhallen A 24-27
256310
18.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Odense Idrætshal Sydbank Arena 31-34
256309
19.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 20-29
256313
19.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1 19-29
256314
19.
15:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Bavnehøj Arena 28-24
256311
19.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 33-28
256312
20.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 24-27
256308
20.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-31
256317
25.
19:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-23
256321
25.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Skæringhallen A 25-32
256320
26.
14:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK KCL Skive Interfjord Arena 25-25
256316
26.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Jyllingehallen Jyllinge-hallen 33-30
256315
28.
19:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Royal Stage, Hillerød 31-28
oktober 2020
256325
02.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 28-28
256324
02.
20:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-25
256322
03.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Hallen Park Vendia, Hjørring 26-34
256326
03.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Nyborghallerne Nyborghallerne 1 27-31
256328
03.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 21-22
256327
03.
15:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Bavnehøj Arena 32-28
256323
04.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-31
256332
10.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 27-21
256329
10.
15:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 32-27
256330
10.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Ølstykke-hallerne 32-27
256334
11.
15:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg KCL Skive Interfjord Arena 34-26
256340
16.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Bavnehøj Arena 30-37
256341
17.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-29
256342
17.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Magion, Grindsted Hal 1 24-26
256339
17.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1 21-33
256336
17.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 27-27
256338
18.
16:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 27-22
256318
20.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 27-19
256333
22.
20:30 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 28-31
256348
23.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 32-25
256349
23.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Skæringhallen A 32-25
256344
24.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Jyllingehallen Jyllinge-hallen 31-25
256346
25.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 22-23
256345
25.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 26-34
256347
25.
17:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 29-26
256343
26.
19:30 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Royal Stage, Hillerød 33-30
256335
28.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Skæringhallen A 27-25
november 2020
256370
20.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring KCL Skive Interfjord Arena 34-27
256369
20.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 29-30
256367
21.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 27-28
256368
21.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Magion, Grindsted Hal 1 31-23
256364
22.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 30-23
256331
24.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 33-26
256375
27.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-25
256376
27.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 35-22
256377
27.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 24-23
256371
27.
19:30 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Royal Stage, Hillerød 33-34
256372
28.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Jyllingehallen Jyllinge-hallen 31-31
256373
28.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 30-28
december 2020
256353
01.
18:45 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Bavnehøj Arena 39-31
256350
01.
20:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-25
256355
02.
19:30 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 40-30
256381
04.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Bavnehøj Arena 30-32
256384
04.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Skæringhallen A 26-26
256379
05.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 27-25
256380
05.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 33-32
256383
06.
15:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite KCL Skive Interfjord Arena 34-27
256378
06.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 29-28
256357
08.
20:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Royal Stage, Hillerød 30-24
256365
09.
19:30 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Nyborghallerne Nyborghallerne 1 25-32
256358
10.
19:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 29-30
256390
12.
15:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken KCL Skive Interfjord Arena 36-29
256389
12.
16:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 31-31
256385
16.
19:30 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Royal Stage, Hillerød 32-19
256393
19.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 24-33
256354
22.
19:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 23-34
januar 2021
256319
04.
18:30 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 26-23
256404
08.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer KCL Skive Interfjord Arena 29-26
256366
09.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Bavnehøj Arena 37-17
256403
09.
16:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 30-23
256402
10.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 27-31
256356
12.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 32-24
256406
15.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 28-22
256407
16.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Arena Nord, Frederikshavn Arena Nord, Fr.-havn. 23-34
256409
16.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-31
256410
16.
15:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 31-29
256411
16.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 27-26
256412
17.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Bavnehøj Arena 29-19
256418
21.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland KCL Skive Interfjord Arena 28-35
256414
23.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Jyllingehallen Jyllinge-hallen 33-26
256416
23.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 27-26
256337
23.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-27
256419
24.
17:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A 31-25
256388
26.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 36-26
256425
29.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena 31-28
256426
30.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-25
256423
30.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 20-28
256420
30.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 26-34
256424
30.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 22-25
256422
30.
17:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-28
256421
31.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Odense Idrætshal Sydbank Arena 27-30
februar 2021
256395
02.
20:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-30
256374
03.
19:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Hallen Park Vendia, Hjørring 26-29
256413
03.
20:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Royal Stage, Hillerød 30-28
256352
03.
20:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-38
256432
05.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København KCL Skive Interfjord Arena 31-29
256428
06.
14:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Jyllingehallen Jyllinge-hallen 31-26
256430
06.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 32-29
256431
07.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 35-23
256429
07.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-27
256427
07.
16:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Royal Stage, Hillerød 30-20
256433
07.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Skæringhallen A 23-27
256360
10.
20:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Hallen Park Vendia, Hjørring 31-29
256351
13.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 30-22
256362
13.
14:45 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne KCL Skive Interfjord Arena 26-23
256363
13.
14:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Skæringhallen A 25-25
256400
13.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Jyllingehallen Jyllinge-hallen 30-27
256361
16.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Odense Idrætshal Sydbank Arena 29-32
256401
17.
20:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-27
256405
18.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Skæringhallen A 23-32
256417
20.
14:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 34-27
256396
20.
14:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-24
256399
20.
17:40 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Royal Stage, Hillerød 33-24
256397
21.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen 37-27
256392
23.
19:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Jyllingehallen Jyllinge-hallen 30-29
256359
23.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 28-32
256394
23.
20:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Hallen Park Vendia, Hjørring 23-36
256408
25.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Odense Idrætshal Sydbank Arena
256387
27.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
256382
27.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen
256386
27.
16:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Bavnehøj Arena
marts 2021
256391
02.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Skæringhallen A
256436
04.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen
256439
05.
19:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
256434
05.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Odense Idrætshal Sydbank Arena
256438
05.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Bavnehøj Arena
256437
06.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
256435
06.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
256440
07.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen
256415
13.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1
256398
16.
20:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
256445
18.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Odense Idrætshal Sydbank Arena
256444
20.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Hallen Park Vendia, Hjørring
256441
20.
15:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
256446
21.
15:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold KCL Skive Interfjord Arena
256442
21.
15:30 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Jyllingehallen Jyllinge-hallen
256443
21.
17:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1
256447
21.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Skæringhallen A
256449
25.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen
256450
27.
15:00 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Nyborghallerne Nyborghallerne 1
256452
27.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
256451
27.
16:15 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Bavnehøj Arena
256453
27.
17:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen
256454
28.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2
256448
28.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
256459
30.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Odense Idrætshal Sydbank Arena
april 2021
256461
01.
15:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Skæringhallen A
256455
02.
19:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
256458
03.
14:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Hallen Park Vendia, Hjørring
256456
03.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen
256457
04.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1
256460
04.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
256462
09.
19:30 SUS Nyborg 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1
256463
09.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Bavnehøj Arena
256467
09.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold KCL Skive Interfjord Arena
256464
10.
15:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
256465
10.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Magion, Grindsted Hal 1
256466
10.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2
256468
11.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Skæringhallen A
256469
17.
16:00 Nordsjælland Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Royal Stage, Hillerød
256470
17.
16:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Ølstykke-hallerne
256471
17.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1
256472
17.
16:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Hallen Park Vendia, Hjørring
256473
17.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
256474
17.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
256475
17.
16:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Sportscenter Herning Sportscenter Herning, Opvisningshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE