Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
257468
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257469
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Dalby-hallen
257470
01.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Østofte-hallen
257471
01.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Avedøre Idrætscenter
257472
01.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257473
01.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Haslev-hallerne
257474
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen
257475
01.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257476
01.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Hal C
257477
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Rødbyhavn Sportshal
257478
01.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Køge hallerne Køge hallerne 1
257479
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257480
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257481
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dalby-hallen
257482
01.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Østofte-hallen
257483
01.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257484
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Rødbyhavn Sportshal
257485
01.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Faxe-hallen
257486
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen
257487
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Dalby-hallen
257488
01.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Dansborg Hallen
257489
01.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Køge Nord Sport Center
257490
01.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257491
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257492
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257493
01.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257494
01.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Avedøre Idrætscenter
257495
01.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Herfølge-hallen
257496
01.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257497
01.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Haslev-hallerne
257498
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Himmelevhallen Himmelev-hallen
257499
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Dalby-hallen
257500
01.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Østofte-hallen
257501
01.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Hal C
257502
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Rødbyhavn Sportshal
257503
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257504
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257505
01.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257506
01.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Dansborg Hallen
257507
01.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Køge hallerne Køge hallerne 1
257508
01.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257509
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257510
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257511
01.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257444
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257455
01.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Sundby Hallerne Sundby Hal 1
257456
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257462
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257518
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Rødbyhavn Sportshal
257519
01.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Køge hallerne Køge hallerne 1
257520
01.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257521
01.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Haslev-hallerne
257527
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen
257528
01.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257529
01.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257523
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Dalby-hallen
257524
01.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Østofte-hallen
257542
01.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Østofte-hallen
257543
01.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257544
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Rødbyhavn Sportshal
257546
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen
257555
01.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257556
01.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Rødbyhavn Sportshal
257557
01.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Haslev-hallerne
257558
01.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen
257559
01.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Dalby-hallen
september 2020
257445
20.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 30-29
257440
20.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Dansborg Hallen 19-23
257441
20.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Herfølge-hallen 21-20
257450
22.
20:45 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Himmelevhallen Himmelev-hallen 17-28
257448
27.
16:15 Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Rødbyhavn Sportshal 27-26
257451
27.
18:00 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Dalby-hallen 20-23
257447
28.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Hal C 21-26
257443
29.
19:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2 33-27
257446
29.
20:15 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Østofte-hallen 25-22
257449
29.
20:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Faxe-hallen 20-36
257442
30.
19:50 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 30-24
oktober 2020
257457
03.
16:45 BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 18-29
257454
04.
13:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 23-19
257453
04.
16:00 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Køge Nord Sport Center 30-31
257463
18.
14:00 BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 24-20
257459
18.
14:00 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Hal C 27-26
257458
18.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Østofte-hallen 24-22
257460
18.
17:00 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Dansborg Hallen 23-26
257452
20.
20:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Avedøre Idrætscenter 27-26
257461
20.
20:45 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Himmelevhallen Himmelev-hallen 31-25
257464
25.
15:00 Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Rødbyhavn Sportshal 29-29
257465
25.
16:00 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Køge Nord Sport Center 26-27
257467
25.
16:30 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Faxe-hallen 26-22
257466
25.
16:50 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 34-16
januar 2021
257512
10.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Østofte-hallen
257513
10.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257514
10.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Rødbyhavn Sportshal
257515
10.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Faxe-hallen
257516
10.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Himmelevhallen Himmelev-hallen
257517
10.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Dalby-hallen
257522
17.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257525
24.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257526
24.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Dansborg Hallen
257530
31.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257531
31.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Rødbyhavn Sportshal
257532
31.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Køge hallerne Køge hallerne 1
257533
31.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257534
31.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257535
31.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Dalby-hallen
februar 2021
257536
07.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Østofte-hallen
257537
07.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Dansborg Hallen
257538
07.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257539
07.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Faxe-hallen
257540
07.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Himmelevhallen Himmelev-hallen
257541
07.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257545
28.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Faxe-hallen
257547
28.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Dalby-hallen
marts 2021
257548
06.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Dansborg Hallen
257549
07.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Køge hallerne Køge hallerne 1
257550
07.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257551
07.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257552
07.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257553
07.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257565
12.
BK Ydun 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
257560
14.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HVI Himmelev Østofte-hallen
257561
14.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257562
14.
Rødby Håndboldklub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Rødbyhavn Sportshal
257563
14.
Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
257564
14.
Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 VLI Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
257566
21.
Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Dansborg Hallen
257567
21.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 BK Ydun 2 Køge hallerne Køge hallerne 1
257568
21.
VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Føroyar Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257569
21.
Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Rødby Håndboldklub 3 Faxe-hallen
257570
21.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Pan Håndbold Himmelevhallen Himmelev-hallen
257571
21.
Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Dalby-hallen
257554
25.
Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Nørrebro Østofte-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE