Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Pige C

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
220633
05.
09:00 Frederikshavn FI 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220635
05.
12:00 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Taars Østervrå 3 Højenehallen, Hjørring
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220634
05.
15:30 Brønderslev IF 5 U-11 Pige C | Pulje 2 Vrå/Børglum IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220638
11.
15:55 Taars Østervrå 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Brønderslev IF 5 Østervrå Idræts- og kulturcenterØstervråhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220636
12.
10:30 Sæby HK 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Skibsby/Højene IF 2 Dybvadhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220637
12.
17:00 Vrå/Børglum IF U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220641
19.
12:00 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Vrå/Børglum IF Højenehallen, Hjørring
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220639
19.
12:10 Taars Østervrå 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 Taarshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220640
19.
13:30 Brønderslev IF 5 U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220643
26.
09:30 Vrå/Børglum IF U-11 Pige C | Pulje 2 Taars Østervrå 3 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220642
26.
09:45 Sæby HK 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Brønderslev IF 5 Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220644
26.
10:30 Frederikshavn FI 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Skibsby/Højene IF 2 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220646
28.
16:15 Frederikshavn FI 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Taars Østervrå 3 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
220645
02.
11:00 Vrå/Børglum IF U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220647
02.
12:30 Brønderslev IF 5 U-11 Pige C | Pulje 2 Skibsby/Højene IF 2 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220648
08.
12:20 Sæby HK 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Vrå/Børglum IF Dybvadhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220650
09.
09:50 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Brønderslev IF 5 Højenehallen, Hjørring
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220649
09.
12:15 Taars Østervrå 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 Taarshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
220653
01.
11:10 Taars Østervrå 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Skibsby/Højene IF 2 Østervrå Idræts- og kulturcenterØstervråhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220651
01.
11:15 Sæby HK 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 Dybvadhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220652
01.
17:30 Vrå/Børglum IF U-11 Pige C | Pulje 2 Brønderslev IF 5 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220656
08.
09:30 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 Højenehallen, Hjørring
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220654
08.
10:30 Frederikshavn FI 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Vrå/Børglum IF Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220655
08.
12:30 Brønderslev IF 5 U-11 Pige C | Pulje 2 Taars Østervrå 3 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
220659
15.
09:45 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 Højenehallen, Hjørring
220658
15.
12:30 Brønderslev IF 5 U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2
220657
15.
15:40 Taars Østervrå 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Vrå/Børglum IF Østervrå Idræts- og kulturcenterØstervråhallen
220661
21.
11:00 Vrå/Børglum IF U-11 Pige C | Pulje 2 Skibsby/Højene IF 2 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 2
220662
22.
11:00 Frederikshavn FI 3 U-11 Pige C | Pulje 2 Brønderslev IF 5 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
220660
22.
15:45 Sæby HK 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Taars Østervrå 3 Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal B.

Vælg forbund

Luk