Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Drenge C - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
207123
05.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207125
05.
09:00 STG / Vallø U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK 2 Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207124
05.
09:40 STG / Vallø 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207122
12.
11:00 Sydsjællands HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207121
15.
18:00 Stillinge IF U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Stillinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207130
19.
09:00 STG / Vallø 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207131
19.
09:40 STG / Vallø U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207129
19.
10:10 Sydsjællands HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207120
26.
09:15 Løve-Høng Håndbold U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207126
26.
11:00 Løve-Høng Håndbold U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207127
26.
11:00 Stillinge IF U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK 2 Stillinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207135
29.
16:45 Stillinge IF U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Stillinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
207136
02.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207137
02.
10:00 STG / Vallø 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207134
23.
09:00 STG / Vallø U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207133
23.
11:45 Sydsjællands HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207132
26.
18:30 Løve-Høng Håndbold U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
207143
29.
11:00 Sydsjællands HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
207141
01.
11:20 Løve-Høng Håndbold U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207142
01.
11:30 Stillinge IF U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Stillinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207139
08.
09:00 STG / Vallø 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK 2 Haarlev-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207140
08.
09:40 STG / Vallø U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Haarlev-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
207149
14.
12:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207128
14.
13:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207138
15.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
207147
22.
10:00 Løve-Høng Håndbold U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
207148
22.
13:45 Stillinge IF U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Stillinge-hallen
207145
28.
09:00 STG / Vallø 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Haarlev-hallen
207146
28.
09:40 STG / Vallø U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Haarlev-hallen
207144
29.
11:15 Sydsjællands HK 2 U-9 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 2 Stillinge IF VU-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE