Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge C- 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
234163
05.
12:40 VSH 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Amager SK 3 Virum-hallerne Virum-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234164
05.
14:30 Dragør HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234161
12.
10:50 Freja HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 VSH 3 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234160
12.
12:20 Amager SK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234169
19.
12:40 VSH 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 3 Virum-hallerne Virum-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234170
22.
18:00 Dragør HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Amager SK 3 Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234166
26.
09:00 Amager SK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
234176
02.
10:50 VSH 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Dragør HK Virum-hallerne Virum-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234175
02.
11:00 BK Ydun 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234172
23.
09:50 Freja HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 3 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234173
23.
12:15 Dragør HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 VSH 3 Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
234182
01.
09:50 Freja HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Dragør HK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234181
01.
12:20 Amager SK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 VSH 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234177
08.
12:00 BK Ydun 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Amager SK 3 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234178
08.
13:30 VSH 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Virum-hallerne Virum-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234167
15.
09:00 BK Ydun 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Dragør HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
234183
15.
09:50 Freja HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Amager SK 3 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
234188
22.
12:50 BK Ydun 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 VSH 3 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
234187
22.
13:50 Amager SK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 Dragør HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
234185
29.
14:30 Dragør HK U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 3 Hollænder Hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE