Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge B- 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
226241
05.
08:30 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226240
05.
09:00 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Søndervangshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226239
05.
11:20 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226237
12.
10:40 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226238
12.
12:20 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226236
12.
16:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallen AB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226246
19.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226247
19.
11:20 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Farum Arena Farum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226245
19.
11:30 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226244
25.
13:50 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226243
26.
09:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Lyngbyhallen Lyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
226252
01.
13:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Jyllingehallen Jyllinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226253
02.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226251
02.
10:40 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226242
06.
17:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 AB-hallen AB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226249
23.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226250
23.
11:20 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Farum Arena Farum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226248
25.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK AB-hallen AB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
226259
01.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226258
01.
10:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226257
03.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 AB-hallen AB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226255
06.
17:00 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226254
07.
13:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226256
08.
10:30 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226264
22.
10:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen
226265
22.
14:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Ølstykke-hallerne
226263
24.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 AB-hallen AB-hallen 2
226260
29.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Maglegårdshallen
226261
29.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
226262
29.
10:50 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Farum Arena Farum Arena 3

Vælg forbund

Luk
ANNONCE