Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Drenge B- 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
226241
05.
08:30 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226240
05.
09:00 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Søndervangshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226239
05.
11:20 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226237
12.
10:40 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 LyngbyhallenLyngby-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226238
12.
12:20 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226236
12.
16:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226246
19.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226247
19.
11:20 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Farum ArenaFarum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226245
19.
11:30 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226244
25.
13:50 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226243
26.
09:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
226252
01.
13:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 JyllingehallenJyllinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226253
02.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226251
02.
10:40 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB LyngbyhallenLyngby-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226242
06.
17:00 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226249
23.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226250
23.
11:20 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Farum ArenaFarum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226248
25.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
226259
01.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226258
01.
10:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226257
03.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226255
06.
17:00 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226254
07.
13:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226256
08.
10:30 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226264
22.
10:50 Lyngby HK U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
226265
22.
14:00 HØJ 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Birkerød HK 2 Ølstykke-hallerne
226263
24.
17:30 AB U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 AB-hallenAB-hallen 2
226260
29.
10:40 HIK 3 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Lyngby HK Maglegårdshallen
226261
29.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
226262
29.
10:50 Furesø Håndboldklub 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Farum ArenaFarum Arena 3

Vælg forbund

Luk