Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Pige C - 2. halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
214715
05.
09:00 BK Ydun 4 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214714
05.
13:40 FIF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214713
09.
18:00 TIK - Taastrup U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214711
11.
12:00 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 TIK - Taastrup Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214712
11.
13:00 Greve Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214710
12.
11:40 Freja HK 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214719
18.
14:30 Greve Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214721
19.
10:10 BK Ydun 4 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214720
19.
10:40 FIF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 TIK - Taastrup Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214718
23.
17:45 TIK - Taastrup U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214717
26.
11:00 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214716
26.
15:00 Freja HK 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
214725
02.
10:40 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214726
02.
12:00 TIK - Taastrup U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214723
22.
14:30 Greve Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 TIK - Taastrup Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214724
22.
15:20 BK Ydun 4 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214722
23.
10:40 Freja HK 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214733
29.
13:00 Greve Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
214732
01.
08:30 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214731
01.
10:40 Freja HK 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 TIK - Taastrup Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214729
08.
09:50 FIF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214730
08.
10:10 BK Ydun 4 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214728
08.
13:00 TIK - Taastrup U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214727
14.
13:35 FIF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
214734
15.
09:45 Greve Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Hvidovre IF 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1
214738
22.
10:10 Hvidovre IF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 BK Ydun 4 Dansborg Hallen
214737
22.
10:40 Freja HK 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Greve Håndbold 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
214739
22.
10:50 TIK - Taastrup U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 FIF 2 Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B
214735
29.
09:40 FIF 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 Freja HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
214736
29.
11:10 BK Ydun 4 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 3 TIK - Taastrup Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk