Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Pige C - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
214685
05.
10:00 Lynge-Broby IF U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Sorø-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214684
05.
10:40 FK Odsherred U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Hallerne i Nykøbing
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214683
05.
11:30 Slagelse Håndboldklub 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Spar Nord Arena Slagelse
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214681
12.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214680
12.
09:40 Herlev/Hjorten Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Herlev-Hallen Herlev-hallen - Bane 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214689
19.
10:10 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214691
19.
11:00 Lynge-Broby IF U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Sorø-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214690
19.
15:00 FK Odsherred U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Hallerne i Nykøbing
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214687
26.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214688
26.
09:40 Slagelse Håndboldklub 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Spar Nord Arena Slagelse
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214686
26.
10:10 Herlev/Hjorten Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Herlev-Hallen Herlev-hallen - Bane 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
214696
02.
09:00 Slagelse Håndboldklub 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Spar Nord Arena Slagelse
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214695
02.
10:40 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214697
02.
13:30 FK Odsherred U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Hallerne i Nykøbing
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214693
23.
10:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214694
23.
10:00 Lynge-Broby IF U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Sorø-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214692
23.
10:40 Herlev/Hjorten Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
214702
01.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214701
01.
10:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen - Bane 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214698
08.
09:00 Slagelse Håndboldklub 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Spar Nord Arena Slagelse
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
214700
08.
10:00 Lynge-Broby IF U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Sorø-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214699
08.
11:35 FK Odsherred U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Hallerne i Nykøbing
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
214682
14.
12:45 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
214703
15.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
214708
22.
09:00 Raklev G&I 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Røsnæshallen
214707
22.
09:40 Herlev/Hjorten Håndbold 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Herlev-Hallen Herlev-hallen 2
214709
24.
16:30 Slagelse Håndboldklub 2 U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Spar Nord Arena Slagelse
214706
28.
11:30 Lynge-Broby IF U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Frederiksberg-hallen
214705
29.
10:15 FK Odsherred U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Hallerne i Nykøbing
april 2020
214704
04.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Pige C - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B

Vælg forbund

Luk
ANNONCE