Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Pige A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
211023
05.
13:05 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Gersonshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211021
12.
10:40 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211022
12.
13:10 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211029
18.
11:10 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211030
19.
13:20 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211024
25.
15:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK AB-hallenAB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
211035
02.
09:00 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211036
02.
12:15 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Gersonshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211027
08.
10:00 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211032
23.
09:00 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211033
23.
12:00 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
211041
01.
09:00 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211042
01.
11:30 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211039
08.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211026
15.
10:40 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
211038
15.
10:50 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Maglegårdshallen
211047
22.
11:30 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Bellahøj HallerneBellahøj Hallen
211049
22.
13:05 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Gersonshallen
211044
29.
10:40 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
211045
29.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK AB-hallenAB-hallen 2

Vælg forbund

Luk