Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Pige A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
211023
05.
13:05 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Gersonshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211021
12.
10:40 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211022
12.
13:10 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211029
18.
11:10 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211030
19.
13:20 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211024
25.
15:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
211035
02.
09:00 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211036
02.
12:15 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Gersonshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211027
08.
10:00 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211032
23.
09:00 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211033
23.
12:00 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
211041
01.
09:00 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 HIK 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211042
01.
11:30 Amager SK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211039
08.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold AB-hallen AB-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211026
15.
10:40 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
211038
15.
10:50 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Maglegårdshallen
211047
22.
11:30 Freja HK U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
211049
22.
13:05 HIK 2 U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 AB Gersonshallen
211044
29.
10:40 AG Håndbold U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager SK Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
211045
29.
12:30 AB U-9 Pige A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja HK AB-hallen AB-hallen 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE