Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Drenge AA - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
230237
05.
10:30 Hillerød Håndbold Klub U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230236
05.
10:45 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230235
05.
11:10 BK Ydun U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230233
11.
14:40 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230234
11.
16:20 HØJ U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230232
12.
11:30 FIF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230243
19.
11:50 Hillerød Håndbold Klub U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230242
19.
12:45 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230241
19.
12:50 HØJ U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230238
26.
11:20 FIF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
230239
01.
13:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230247
02.
13:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230248
02.
13:40 BK Ydun U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230249
02.
13:45 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230245
23.
10:40 HØJ U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun JyllingehallenJyllinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230244
23.
11:40 FIF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230246
23.
15:20 Hillerød Håndbold Klub U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230255
29.
13:10 HØJ U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
230253
01.
10:40 FIF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230254
01.
15:00 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230251
08.
09:20 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Dansk Kabel TV Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230252
08.
13:00 Hillerød Håndbold Klub U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230250
08.
16:10 BK Ydun U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
230257
15.
11:30 TMS, Ringsted ungdom U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Dansk Kabel TV Arena
230240
15.
13:25 BK Ydun U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
230259
22.
09:00 FIF U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
230261
22.
09:50 BK Ydun U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
230260
22.
14:10 Raklev G&I U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Røsnæshallen
230256
29.
12:30 HØJ U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Ølstykke-hallerne
230258
29.
13:00 Hillerød Håndbold Klub U-11 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Trollesmindehallen

Vælg forbund

Luk