Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge B - 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
211834
04.
15:20 BK Ydun 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 19-17
211833
04.
15:30 Rødovre HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 15-10
211835
05.
09:20 Furesø Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 15-14
211831
12.
10:15 FIF 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 12-10
211830
12.
12:45 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Rypark Hallen 18-14
211832
12.
16:50 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 AB-hallenAB-hallen 2 13-9
211840
19.
11:20 BK Ydun 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 11-11
211841
19.
12:10 Furesø Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Farum ArenaFarum Arena 3 23-24
211839
19.
15:00 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 2 17-19
211836
26.
11:10 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Rypark Hallen 9-14
211838
26.
16:40 Rødovre HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 13-16
februar 2020
211845
02.
12:00 FIF 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 14-12
211847
02.
12:40 BK Ydun 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 20-10
211844
23.
12:10 Furesø Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Farum ArenaFarum Arena 3 16-17
211842
23.
12:45 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Rypark Hallen 8-18
211843
23.
13:20 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 AB-hallenAB-hallen 2 17-16
211846
29.
09:00 Rødovre HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 14-13
marts 2020
211852
01.
10:40 FIF 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 15-14
211853
03.
17:30 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 AB-hallenAB-hallen 3 22-21
211850
07.
12:10 Furesø Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 18-18
211848
07.
14:10 Rødovre HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 7-15
211849
08.
10:40 BK Ydun 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 20-17
211837
15.
10:00 FIF 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
211851
15.
12:45 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 Rypark Hallen
211858
22.
11:30 FIF 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
211857
22.
12:05 Københavns Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 AB 2 Rypark Hallen
211859
22.
12:30 Rødovre HK 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 BK Ydun 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
211855
29.
11:40 BK Ydun 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Københavns Håndboldklub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
211856
29.
12:30 Furesø Håndboldklub 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 2 Farum ArenaFarum Arena 3
211854
29.
14:10 AB 2 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 AB-hallenAB-hallen 2

Vælg forbund

Luk