Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge A - 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
229150
05.
11:50 HVI Himmelev U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Himmelevhallen Himmelev-hallen 15-15
229148
05.
12:30 Ledøje-Smørum HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 20-22
229146
12.
11:00 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Dansborg Hallen 25-15
229147
12.
15:15 Tårnby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Travbane Hallen 13-12
229145
13.
18:30 Freja HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 24-22
229155
19.
12:40 KFUM U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Emdrup Hallen 20-20
229156
19.
15:00 HVI Himmelev U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen 16-16
229154
20.
18:00 Tårnby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Travbane Hallen 15-18
229153
25.
13:00 Ledøje-Smørum HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 23-22
229151
26.
16:40 Freja HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 20-20
229152
26.
17:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Dansborg Hallen 24-10
229149
30.
18:05 KFUM U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 3 Lundehushallen Lundehushallen 12-12
februar 2020
229161
01.
14:10 Ledøje-Smørum HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 16-6
229162
02.
13:50 KFUM U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev Emdrup Hallen 16-16
229160
02.
16:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Dansborg Hallen 29-22
229158
23.
12:00 Tårnby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Travbane Hallen 16-22
229157
24.
18:30 Freja HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 3 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 21-17
229168
28.
18:00 Tårnby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev Travbane Hallen 12-16
229167
29.
10:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Dansborg Hallen 16-16
marts 2020
229159
01.
15:45 HVI Himmelev U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Himmelevhallen Himmelev-hallen 12-15
229166
02.
18:30 Freja HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 22-17
229164
08.
11:30 KFUM U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Emdrup Hallen 28-12
229163
08.
13:30 Ledøje-Smørum HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 3 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 14-23
229165
15.
10:50 HVI Himmelev U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Himmelevhallen Himmelev-hallen
229174
22.
12:30 Ledøje-Smørum HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1
229173
22.
15:10 Hvidovre IF 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev Dansborg Hallen
229172
23.
18:30 Freja HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Tårnby HK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
229170
29.
11:40 KFUM U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Freja HK Emdrup Hallen
229171
29.
11:40 HVI Himmelev U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Himmelevhallen Himmelev-hallen
229169
29.
14:00 Tårnby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 3 Travbane Hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE