Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge A - 2. halvdel

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
229088
04.
10:50 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 23-17
229090
05.
10:10 BK Ydun U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 22-12
229087
12.
11:35 Vallensbæk IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 20-17
229086
12.
12:00 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Dansborg Hallen 26-16
229085
12.
12:30 Brøndby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun Stadionhal 1 18-25
229094
16.
17:30 Vallensbæk IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 26-29
229095
19.
15:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 7-23
229096
19.
17:15 BK Ydun U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 24-25
229089
22.
18:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Hvidovre IF 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 13-27
229093
26.
14:30 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 25-12
229092
26.
16:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Dansborg Hallen 32-21
229091
27.
16:45 Brøndby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Stadionhal 1 35-19
229101
29.
18:50 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller B 21-17
februar 2020
229100
02.
15:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Dansborg Hallen 27-28
229102
02.
17:10 Herlev/Hjorten Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 14-27
229109
06.
18:30 Vallensbæk IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Hvidovre IF 2 Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 20-27
229099
23.
10:10 BK Ydun U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 29-11
229098
23.
15:30 Vallensbæk IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 14-21
229106
26.
18:00 Brøndby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Stadionhal 1 28-32
229107
29.
11:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Dansborg Hallen 21-12
marts 2020
229108
01.
14:45 Vallensbæk IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 18-25
229097
06.
17:00 Brøndby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Hvidovre IF 2 Schneekloth-hallen 20-27
229104
08.
13:55 Herlev/Hjorten Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 14-17
229105
08.
17:10 BK Ydun U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 31-22
229103
15.
13:30 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Hvidovre IF 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
229112
22.
12:20 Brøndby HK U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Stadionhal 1
229114
22.
12:30 TIK - Taastrup U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Herlev/Hjorten Håndbold Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
229113
22.
16:10 Hvidovre IF 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 BK Ydun Dansborg Hallen
229110
29.
13:00 Herlev/Hjorten Håndbold U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 Brøndby HK Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
229111
29.
13:00 BK Ydun U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 4 TIK - Taastrup Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE