Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge A - 2. halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
229058
05.
11:35 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 22-21
229059
05.
15:10 STG / Vallø U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Haarlev-hallen 20-27
229060
05.
17:50 H.S.G. 91 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Trællerup-hallen 26-23
229057
11.
11:20 Dalby G&IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Dalby-hallen 25-16
229055
12.
12:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Faxe-hallen 26-23
229056
12.
17:15 Roskilde Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 15-19
229064
19.
11:35 Dalby G&IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 2 Dalby-hallen 21-14
229065
19.
12:10 STG / Vallø U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Haarlev-hallen 12-20
229066
19.
13:40 H.S.G. 91 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Trællerup-hallen 13-23
229063
26.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Dansk Kabel TV Arena 23-22
229061
26.
10:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Haslev-hallerne 18-11
229062
26.
14:15 Roskilde Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 22-20
februar 2020
229071
02.
11:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 29-23
229072
02.
11:40 STG / Vallø U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Haarlev-hallen 8-23
229070
08.
12:50 Roskilde Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 20-18
229069
09.
12:30 H.S.G. 91 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Trællerup-hallen 15-13
229067
23.
09:40 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Haslev-hallerne 22-25
229068
23.
11:15 Dalby G&IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Dalby-hallen 24-25
229077
29.
11:30 Roskilde Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Roskilde HallerneRoskilde Hallerne B 31-11
229078
29.
13:25 Dalby G&IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Dalby-hallen 21-17
marts 2020
229076
01.
12:40 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Faxe-hallen 21-21
229075
08.
11:45 H.S.G. 91 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 2 Trællerup-hallen 15-23
229074
08.
13:50 STG / Vallø U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Haarlev-hallen 14-24
229073
15.
15:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
229083
21.
12:50 Roskilde Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1
229082
24.
19:20 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Dalby G&IF Haslev-hallerne
229080
28.
13:40 STG / Vallø U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Team Faxe Håndbold 2 Haarlev-hallen
229079
29.
11:40 Dalby G&IF U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Dalby-hallen
229081
29.
17:30 H.S.G. 91 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Trællerup-hallen
april 2020
229084
01.
17:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Dansk Kabel TV Arena

Vælg forbund

Luk