Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
207844
05.
09:45 Ajax København 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK Bavnehøj Arena 15-23
207845
05.
14:45 Ålholm IF, Hillerød U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FHH 90 Ålholmskolens Hal 21-17
207852
10.
18:15 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 18-19
207841
12.
11:00 CIK U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Stenhus - HK Lammefjorden Sundby HallerneSundby Hal 3 14-20
207840
12.
12:30 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 22-17
207842
12.
13:50 FHH 90 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 HedehushallenHedehus-hallen 18-19
207843
16.
17:30 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Ny Stenhushal 15-14
207851
19.
14:30 Ålholm IF, Hillerød U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK Ålholmskolens Hal 21-20
207850
19.
15:35 Ajax København 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Stenhus - HK Lammefjorden Valby HallenValby Hal 1 19-14
207849
21.
18:30 FHH 90 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Fløng-hallen 15-14
207847
26.
11:15 CIK U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FHH 90 Hal C 12-18
207848
26.
12:35 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 18-14
207846
26.
14:15 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 18-23
207855
27.
18:00 CIK U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Hal C 12-10
februar 2020
207856
02.
11:00 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FHH 90 Ny Stenhushal 20-10
207857
02.
14:00 Ajax København 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Bavnehøj Arena 23-22
207854
23.
13:50 Ålholm IF, Hillerød U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 Ålholmskolens Hal 16-16
207853
27.
17:50 FHH 90 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Stenhus - HK Lammefjorden HedehushallenHedehus-hallen 13-20
marts 2020
207862
01.
11:20 CIK U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 Hal C 16-18
207863
01.
14:40 FHH 90 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød HedehushallenHedehus-hallen 18-14
207861
01.
15:30 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Stenhus - HK Lammefjorden Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 2 15-14
207859
07.
14:35 Ajax København 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FHH 90 Bavnehøj Arena 14-14
207858
08.
10:40 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 17-8
207860
08.
14:40 Ålholm IF, Hillerød U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Ålholmskolens Hal 21-24
207864
17.
18:45 FHH 90 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 CIK HedehushallenHedehus-hallen
207867
22.
09:50 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 FHH 90 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
207868
22.
11:10 CIK U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ålholm IF, Hillerød Hal C
207869
22.
12:35 Stenhus - HK Lammefjorden U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Ajax København 2 Svinninge SportscenterSvinninge-hallen
207866
29.
14:40 Ålholm IF, Hillerød U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Stenhus - HK Lammefjorden Ålholmskolens Hal
april 2020
207865
04.
14:00 Ajax København 2 U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Bavnehøj Arena

Vælg forbund

Luk