Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
204093
05.
13:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 1 21-30
204095
05.
16:20 VSH U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar Virum-hallerneVirum-hallen 1 36-17
204091
12.
10:50 Fjordbyerne 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 AB Slangerup IdrætshalSlangerup Idrætshal 2 29-26
204098
14.
19:00 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VSH AB-hallenAB-hallen 1 9-29
204101
25.
14:00 VSH U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 30-21
204097
26.
12:30 Fjordbyerne 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 36-27
204090
27.
19:00 Allerød Håndbold Klub U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VSH LillerødhallerneLillerød-hallen 18-28
februar 2020
204105
02.
11:40 Fjordbyerne 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 36-35
204106
02.
13:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar AB-hallenAB-hallen 1 32-23
204102
23.
11:25 Allerød Håndbold Klub U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 29-29
marts 2020
204113
01.
10:40 VHC/Vidar U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VSH VanløsehallenVanløsehal 2 10-36
204111
01.
14:05 Allerød Håndbold Klub U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 AB LillerødhallerneLillerød-hallen 32-29
204099
08.
12:00 VHC/Vidar U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub VanløsehallenVanløsehal 2 22-28
204108
08.
12:30 AB U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 AB-hallenAB-hallen 1 39-30
204110
15.
12:00 VSH U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Virum-hallerneVirum-hallen 2
204118
21.
14:10 Fjordbyerne 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VSH Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
204117
22.
13:15 Allerød Håndbold Klub U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 VHC/Vidar LillerødhallerneLillerød-hallen
204116
28.
15:40 VSH U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 AB Virum-hallerneVirum-hallen 1
204114
29.
16:40 VHC/Vidar U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 VanløsehallenVanløsehal 2
april 2020
204103
05.
13:10 VHC/Vidar U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 4 AB VanløsehallenVanløsehal 2

Vælg forbund

Luk