Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
204035
05.
11:30 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 10-38
204034
05.
11:50 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Skovlunde-hallen 26-15
204030
07.
18:05 Dianalund/Tersløse U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Holberg-hallen 16-12
204039
19.
16:05 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 37-22
204036
25.
13:15 Dianalund/Tersløse U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Holberg-hallen 15-26
204041
28.
18:00 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Fårevejlehallen Fårevejle-hallen 15-27
februar 2020
204042
02.
13:15 Dianalund/Tersløse U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Holberg-hallen 24-28
204047
02.
14:10 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 23-16
204044
23.
12:35 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 13-24
204045
25.
18:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Røsnæshallen 35-13
204032
25.
19:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-23
marts 2020
204053
01.
11:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena 27-14
204052
01.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Røsnæshallen 19-25
204050
08.
12:50 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 21-14
204049
08.
15:30 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 23-22
204037
10.
19:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 22-35
204054
15.
17:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
204057
22.
10:00 Dianalund/Tersløse U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Holberg-hallen
204058
22.
16:00 Raklev G&I U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen
204055
29.
13:20 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Dianalund/Tersløse Skovlunde-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE