Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
207603
04.
16:30 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 25-29
207605
05.
10:35 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Dansk Kabel TV Arena 23-20
207604
05.
12:30 BK Ydun U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 22-23
207602
09.
17:40 Ajax København U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Bavnehøj Arena 23-19
207600
10.
19:15 Roskilde Håndbold U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 29-28
207601
12.
13:30 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Skt. Jørgens Hallen 27-29
207611
19.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Dansk Kabel TV Arena 25-24
207610
20.
18:00 BK Ydun U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 20-28
207616
23.
17:30 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Dansborg Hallen 16-18
207607
25.
15:15 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Skt. Jørgens Hallen 18-17
207606
26.
16:45 Roskilde Håndbold U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 29-25
207608
27.
19:45 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Dansborg Hallen 27-30
februar 2020
207614
23.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Dansk Kabel TV Arena 22-22
207613
23.
17:00 Ajax København U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Bavnehøj Arena 19-24
207617
26.
17:50 BK Ydun U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 24-22
207609
26.
18:00 Ajax København U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena 17-14
marts 2020
207621
01.
13:20 Roskilde Håndbold U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 26-21
207622
01.
13:30 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Skt. Jørgens Hallen 35-23
207623
01.
14:50 Ajax København U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Bavnehøj Arena 23-17
207615
06.
19:00 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Skt. Jørgens Hallen 23-25
207618
08.
15:00 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 28-28
207619
08.
17:30 BK Ydun U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 21-23
207620
15.
17:10 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
207612
19.
19:00 Roskilde Håndbold U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
207628
21.
12:15 IF Stjernen Odense U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Skt. Jørgens Hallen
207627
22.
11:00 Roskilde Håndbold U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
207629
22.
17:10 Hvidovre-Rødovre U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 BK Ydun Dansborg Hallen
207624
29.
11:30 Ajax København U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Bavnehøj Arena
207626
29.
13:45 TMS, Ringsted ungdom U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Rødovre Dansk Kabel TV Arena
207625
29.
16:20 BK Ydun U-15 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE