Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
203883
04.
14:40 Furesø Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 26-40
203884
09.
18:00 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 27-38
203881
12.
14:50 FIF U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 31-21
203882
12.
15:50 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-28
203880
14.
18:30 Amager Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Travbane Hallen 23-29
203889
19.
11:40 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Ourehallen 35-27
203891
20.
19:45 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 28-32
203887
24.
19:30 FIF U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 33-28
203886
26.
15:50 Amager Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Travbane Hallen 36-27
februar 2020
203896
02.
12:45 Furesø Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 24-33
203897
02.
13:40 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 22-30
203895
02.
16:00 FIF U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 35-33
203885
04.
19:10 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 24-35
203890
20.
18:00 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 24-21
203893
22.
13:30 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 37-16
203892
23.
14:10 Amager Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Travbane Hallen 28-36
203888
28.
18:30 Furesø Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Værløse-Hallen Værløse-hallen 21-22
203903
29.
11:00 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Ourehallen 31-18
marts 2020
203901
01.
14:50 Amager Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Travbane Hallen 33-24
203902
01.
15:10 FIF U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 35-24
203900
08.
14:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Dansk Kabel TV Arena 21-25
203898
08.
16:35 Furesø Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Værløse-Hallen Værløse-hallen 21-37
203904
15.
15:00 GOG Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 32-24
203894
15.
18:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-27
203909
22.
14:10 Furesø Håndboldklub U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Farum Arena Farum Arena 3 20-26
203908
22.
14:30 FIF U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 33-34
203907
22.
17:30 Amager Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 25-29
203905
24.
18:15 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 20-26
203906
29.
15:00 TMS, Ringsted ungdom U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 26-21
203899
29.
15:30 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 GOG Håndbold Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl) 22-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE