Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
203675
04.
13:15 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 20-24
203674
05.
12:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Dansk Kabel TV Arena 32-26
203670
11.
13:10 Løve-Høng Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Gørlev-hallen 31-37
203672
14.
19:05 FIF 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 27-23
203679
19.
17:35 FIF 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 40-19
203681
19.
18:20 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 27-29
203677
25.
17:45 IF Stjernen Odense U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Skt. Jørgens Hallen 16-26
203676
26.
13:50 Løve-Høng Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 28-38
203687
28.
20:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena 34-28
februar 2020
203685
02.
17:15 IF Stjernen Odense U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Skt. Jørgens Hallen 36-25
203684
18.
20:15 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl) 23-24
203682
23.
12:00 Løve-Høng Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Gørlev-hallen 30-23
203697
25.
19:00 Løve-Høng Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 24-27
marts 2020
203693
01.
17:20 FIF 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 35-33
203690
05.
19:30 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 28-27
203692
07.
16:30 IF Stjernen Odense U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Skt. Jørgens Hallen 19-26
203689
11.
18:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 22-26
203698
21.
15:30 IF Stjernen Odense U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen
203694
29.
16:15 FIF 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 IF Stjernen Odense Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
203695
29.
16:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena

Vælg forbund

Luk
ANNONCE