Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
203549
05.
15:30 SBI Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Svebølle-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
203548
08.
20:00 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Vejstruplundhallen 29-20
203547
09.
18:15 Helsingør Øresund Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold NKK-hallen, Nivå 47-21
203554
16.
19:15 Helsingør Øresund Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 32-23
203546
19.
11:00 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 7-34
203551
26.
14:40 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Haslev-hallerne 35-18
203552
26.
19:50 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 23-33
203555
28.
20:10 SBI Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Svebølle-hallen 13-35
februar 2020
203560
02.
16:10 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 20-30
203558
23.
12:30 Helsingør Øresund Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 27-26
203557
25.
20:30 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Faxe-hallen 27-28
marts 2020
203567
01.
14:15 Freja/Rødovre 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Rødovre Stadionhal 33-23
203566
01.
15:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Faxe-hallen 24-21
203564
08.
15:25 SBI Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold Svebølle-hallen 20-44
203569
12.
18:15 Helsingør Øresund Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 NKK-hallen, Nivå
203563
14.
16:00 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
203574
22.
11:30 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
203572
22.
12:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold Haslev-hallerne
203570
29.
12:00 SBI Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Svebølle-hallen
203561
29.
17:00 Gudme Håndboldklub 2 U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Helsingør Øresund Håndbold Vejstruplundhallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE