Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Pige B 2. halvdel

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
234921
04.
09:00 CHK, Aarhus 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Hasle KFUM Christiansbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234923
06.
16:45 AIA-Tranbjerg 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 3 Grønløkkehallen Tranbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234919
11.
11:45 VRI, Risskov 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 CHK, Aarhus 3 BellevuehallerneBellevuehallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234918
11.
12:30 Hasle KFUM U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 AIA-Tranbjerg 2 Haslehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234929
19.
11:50 AIA-Tranbjerg 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 VRI, Risskov 2 Grønløkkehallen Tranbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234927
21.
17:10 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Hasle KFUM Rønbæk Idrætscenter Rønbæk Idrætscenter hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234925
24.
18:05 VRI, Risskov 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 3 BellevuehallerneBellevuehallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234926
25.
08:45 CHK, Aarhus 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 AIA-Tranbjerg 2 Christiansbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
234934
01.
11:00 CHK, Aarhus 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 3 Christiansbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234933
02.
10:45 VRI, Risskov 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Hasle KFUM BellevuehallerneBellevuehallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234931
23.
12:00 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 CHK, Aarhus 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234930
23.
13:15 Hasle KFUM U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 VRI, Risskov 2 Haslehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234939
29.
11:00 Hasle KFUM U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 CHK, Aarhus 3 Haslehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
234941
01.
09:30 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 AIA-Tranbjerg 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234936
07.
09:00 CHK, Aarhus 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 VRI, Risskov 2 Christiansbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234938
08.
12:30 AIA-Tranbjerg 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Hasle KFUM Grønløkkehallen Tranbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
234942
15.
10:00 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 VRI, Risskov 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
234944
15.
13:50 AIA-Tranbjerg 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 CHK, Aarhus 3 Grønløkkehallen Tranbj.
234945
17.
17:00 Hasle KFUM U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 Team Favrskov Håndbold 3 Haslehallen
234946
22.
10:45 VRI, Risskov 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 4 AIA-Tranbjerg 2 BellevuehallerneBellevuehallen A

Vælg forbund

Luk