Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige AA

Pulje 7

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
222111
08.
17:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Kolding KFUM Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 13-12
222112
09.
18:50 Bramdrupdam GIF U-13 Pige AA | Pulje 7 Team Esbjerg HK Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 10-11
222116
12.
10:30 Team NØS, Haderslev Næs U-13 Pige AA | Pulje 7 Bramdrupdam GIF Næshallen 15-19
222114
12.
12:00 Kolding KFUM Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Dybbøl IU PULZION, KoldingPULZION, hal 1 20-16
222115
12.
16:05 Team Esbjerg HK U-13 Pige AA | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 18-23
222113
15.
18:45 Dybbøl IU U-13 Pige AA | Pulje 7 Team NØS, Haderslev Næs Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 15-15
222119
18.
11:00 Dybbøl IU U-13 Pige AA | Pulje 7 Team Esbjerg HK Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 20-17
222117
19.
13:00 Team NØS, Haderslev Næs U-13 Pige AA | Pulje 7 Kolding KFUM Håndbold Staruphallen, Haderslev 21-18
222118
21.
19:15 Bramdrupdam GIF U-13 Pige AA | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 2 15-22
222121
25.
15:00 Team Esbjerg HK U-13 Pige AA | Pulje 7 Team NØS, Haderslev Næs Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 22-19
222120
26.
11:30 Kolding KFUM Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Bramdrupdam GIF PULZION, KoldingPULZION, hal 1 9-12
222123
30.
18:00 Team Esbjerg HK U-13 Pige AA | Pulje 7 Kolding KFUM Håndbold Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 15-12
februar 2020
222125
02.
10:00 Bramdrupdam GIF U-13 Pige AA | Pulje 7 Dybbøl IU Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 10-16
222124
08.
10:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Team NØS, Haderslev Næs Rødekrohallen 19-17
222122
20.
18:15 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Dybbøl IU Rødekrohallen 11-10
222127
23.
11:15 Team NØS, Haderslev Næs U-13 Pige AA | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold Næshallen 18-18
222128
23.
11:45 Dybbøl IU U-13 Pige AA | Pulje 7 Bramdrupdam GIF Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 18-17
222126
23.
13:00 Kolding KFUM Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Team Esbjerg HK PULZION, KoldingPULZION, hal 1 9-13
marts 2020
222131
01.
11:45 Team NØS, Haderslev Næs U-13 Pige AA | Pulje 7 Dybbøl IU Staruphallen, Haderslev 17-20
222130
01.
13:45 Team Esbjerg HK U-13 Pige AA | Pulje 7 Bramdrupdam GIF Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 19-10
222129
03.
19:00 Kolding KFUM Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold PULZION, KoldingPULZION, hal 2 10-13
222132
08.
11:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Team Esbjerg HK Rødekrohallen 20-18
222133
08.
11:35 Bramdrupdam GIF U-13 Pige AA | Pulje 7 Team NØS, Haderslev Næs Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1 17-17
222134
08.
12:15 Dybbøl IU U-13 Pige AA | Pulje 7 Kolding KFUM Håndbold Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1 19-9
222137
14.
14:15 Dybbøl IU U-13 Pige AA | Pulje 7 Rødekro-Aabenraa Håndbold Broager Sparekasse SKANSENBroager Sparekasse SKANSEN 1
222136
15.
11:35 Bramdrupdam GIF U-13 Pige AA | Pulje 7 Kolding KFUM Håndbold Bramdrupdam Sports- & MødecenterBramdruphallen 1
222135
17.
19:00 Team NØS, Haderslev Næs U-13 Pige AA | Pulje 7 Team Esbjerg HK Staruphallen, Haderslev
222140
21.
11:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Bramdrupdam GIF Rødekrohallen
222138
21.
15:00 Kolding KFUM Håndbold U-13 Pige AA | Pulje 7 Team NØS, Haderslev Næs PULZION, KoldingPULZION, hal 1
222139
22.
15:15 Team Esbjerg HK U-13 Pige AA | Pulje 7 Dybbøl IU Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken

Vælg forbund

Luk