Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 2. Division

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
224457
04.
15:30 Thy Håndbold / Skyum U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Ikast Håndbold 3 Skyum Idrætsefterskole 24-22
224459
05.
13:30 Søndermarkens IK U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Finderuphøjhallen 23-19
224458
05.
16:50 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Skive fH Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 23-25
224462
09.
18:50 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Skave-Hallen Skave hallen 20-14
224460
12.
13:00 Ikast Håndbold 3 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Søndermarkens IK Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 33-19
224461
12.
14:50 Skive fH U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum KCL Skive Hal B 33-28
224463
14.
20:00 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Ikast Håndbold 3 Borbjerg Fritidscenter 26-32
224465
21.
18:00 Søndermarkens IK U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Skive fH HEE-Hallen, Hald Ege Efterskole HEE-hallen 24-27
224466
26.
12:30 Ikast Håndbold 3 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 24-16
224471
27.
20:00 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Søndermarkens IK Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 16-25
224468
29.
18:30 Thy Håndbold / Skyum U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Søndermarkens IK Skyum Idrætsefterskole 39-13
februar 2020
224469
01.
13:15 Skive fH U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Ikast Håndbold 3 KCL Skive Hal C 23-24
224470
02.
15:35 Thy Håndbold / Skyum U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Thyhallerne Thyhallen 1 33-21
224464
04.
18:30 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 20-41
224467
04.
19:15 Skive fH U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam KCL Skive Hal C 26-22
224482
18.
19:45 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Ikast Håndbold 3 Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 15-29
224474
20.
17:50 Søndermarkens IK U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Liseborghallen Liseborghallen 31-21
224473
23.
18:00 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum Borbjerg Fritidscenter 10-36
224472
27.
20:00 Ikast Håndbold 3 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Skive fH Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 35-28
marts 2020
224476
01.
14:00 Skive fH U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 KCL Skive Hal C
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
224477
01.
16:15 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Søndermarkens IK Borbjerg Fritidscenter 22-15
224478
07.
16:45 Thy Håndbold / Skyum U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Skive fH Skyum Idrætsefterskole 42-26
224480
08.
14:30 Søndermarkens IK U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Ikast Håndbold 3 Liseborghallen Liseborghallen 18-24
224483
10.
17:50 Søndermarkens IK U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum HEE-Hallen, Hald Ege Efterskole HEE-hallen 22-35
224479
11.
17:30 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 13-25
224481
15.
12:45 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Skive fH Borbjerg Fritidscenter
224475
18.
19:35 Ikast Håndbold 3 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Thy Håndbold / Skyum Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A
224486
19.
18:30 Thy Håndbold / Skyum U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Skyum Idrætsefterskole
224484
21.
14:15 Ikast Håndbold 3 U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Håndbold Øst Hogager-Mejrup-Hvam Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A
224485
22.
14:10 Skive fH U-17 Pige 2. Division | Pulje 2 Søndermarkens IK KCL Skive Hal C

Vælg forbund

Luk
ANNONCE