Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge A

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
216543
05.
12:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Stensbohallen 15-19
216544
05.
14:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Gedstedhallen 9-17
216542
05.
14:00 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 14-20
216547
11.
14:30 Skive fH, 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev KCL Skive Interfjord Arena 24-9
216548
19.
12:10 Skive fH, 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport KCL Skive Hal B 17-16
216549
19.
13:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 Haverslevhallen 22-23
216550
21.
18:15 Gedsted forenede IK U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Gedstedhallen 17-22
216551
25.
12:15 Spøttrup Motion & Sport U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Spøttrup Kulturhal 26-15
216553
26.
12:10 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 17-12
216552
26.
14:10 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Bakkeskolehallen 11-20
februar 2020
216554
02.
12:00 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport Bakkeskolehallen 16-19
216555
02.
12:00 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 16-26
216545
06.
19:15 Spøttrup Motion & Sport U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK Sparekassen BallinghallenBallinghallen 17-11
216546
13.
18:00 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 LanternenTandhallen 2 20-19
216558
21.
18:15 Skive fH, 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 KCL Skive Hal C 29-18
216560
27.
19:15 Spøttrup Motion & Sport U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 Sparekassen BallinghallenBallinghallen 19-16
216559
27.
19:45 Gedsted forenede IK U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Gedstedhallen 19-13
marts 2020
216561
01.
10:50 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev LanternenJutlanderbank Hal 1 19-18
216562
01.
13:05 Skive fH, 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK KCL Skive Hal C 24-15
216563
08.
12:10 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 16-17
216565
08.
13:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge A | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport Gedstedhallen 17-22
216564
08.
17:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Stensbohallen 14-25
216556
12.
18:00 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK Haverslevhallen
216557
12.
20:15 Spøttrup Motion & Sport U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK Sparekassen BallinghallenBallinghallen
216566
15.
11:50 Skive fH, 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Løgstør HK KCL Skive Hal B
216568
15.
14:00 Gedsted forenede IK U-15 Drenge A | Pulje 1 Aars HK 3 Gedstedhallen
216567
17.
18:45 Ik Frem/Haverslev U-15 Drenge A | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport Haverslevhallen
216569
21.
11:00 Spøttrup Motion & Sport U-15 Drenge A | Pulje 1 Skive fH, 2 Spøttrup Kulturhal
216570
22.
11:00 Løgstør HK U-15 Drenge A | Pulje 1 Gedsted forenede IK LanternenJutlanderbank Hal 1
216571
22.
12:00 Aars HK 3 U-15 Drenge A | Pulje 1 Ik Frem/Haverslev Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1

Vælg forbund

Luk