Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige C

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
220305
05.
12:00 Frederikshavn FI 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Sæby HK Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 18-7
220304
05.
16:20 Brønderslev IF 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Tornby IF 2 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 15-14
220307
12.
13:10 Tornby IF 2 U-13 Pige C | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Tornbyhallen 6-8
220308
12.
14:15 Sæby HK U-13 Pige C | Pulje 1 Brønderslev IF 3 Dybvadhallen 12-15
220310
19.
11:50 Brønderslev IF 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Vrå/Børglum IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2 9-6
220311
19.
12:00 Frederikshavn FI 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Tornby IF 2 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 15-6
220314
26.
11:45 Vrå/Børglum IF U-13 Pige C | Pulje 1 Frederikshavn FI 3 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 10-11
220313
26.
12:30 Tornby IF 2 U-13 Pige C | Pulje 1 Sæby HK Tornbyhallen 5-7
februar 2020
220316
02.
12:00 Vrå/Børglum IF U-13 Pige C | Pulje 1 Sæby HK Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 2 5-8
220317
02.
15:00 Brønderslev IF 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Frederikshavn FI 3 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2 7-6
220315
02.
18:10 Tornby IF 2 U-13 Pige C | Pulje 1 Flauenskjold IF Tornbyhallen 10-10
220312
06.
18:00 Flauenskjold IF U-13 Pige C | Pulje 1 Brønderslev IF 3 Flauenskjoldhallen 15-12
220320
08.
12:15 Frederikshavn FI 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Brønderslev IF 3 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 5-11
220319
08.
13:10 Sæby HK U-13 Pige C | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Dybvadhallen 7-6
220318
09.
13:00 Flauenskjold IF U-13 Pige C | Pulje 1 Tornby IF 2 Flauenskjoldhallen 11-13
220306
13.
18:00 Flauenskjold IF U-13 Pige C | Pulje 1 Frederikshavn FI 3 Flauenskjoldhallen 18-10
marts 2020
220321
01.
12:00 Flauenskjold IF U-13 Pige C | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Flauenskjoldhallen 9-12
220323
01.
13:30 Sæby HK U-13 Pige C | Pulje 1 Frederikshavn FI 3 Dybvadhallen 8-6
220322
01.
13:45 Tornby IF 2 U-13 Pige C | Pulje 1 Brønderslev IF 3 Tornbyhallen 8-22
220309
04.
17:15 Sæby HK U-13 Pige C | Pulje 1 Flauenskjold IF Nordjyllandshallen, Sæby 9-15
220325
08.
15:00 Brønderslev IF 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Sæby HK BrønderslevhallenBrønderslevhallen 2 14-8
220326
10.
16:45 Frederikshavn FI 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Flauenskjold IF Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Ny skolehal, bane 4, Fr.havn 4-16
220324
10.
17:45 Vrå/Børglum IF U-13 Pige C | Pulje 1 Tornby IF 2 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 12-19
220327
15.
10:30 Sæby HK U-13 Pige C | Pulje 1 Tornby IF 2 Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
220329
15.
10:45 Frederikshavn FI 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn.
220328
15.
17:30 Brønderslev IF 3 U-13 Pige C | Pulje 1 Flauenskjold IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1
220303
17.
17:45 Vrå/Børglum IF U-13 Pige C | Pulje 1 Flauenskjold IF Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1
220332
21.
13:00 Vrå/Børglum IF U-13 Pige C | Pulje 1 Brønderslev IF 3 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 2
220330
22.
09:45 Flauenskjold IF U-13 Pige C | Pulje 1 Sæby HK Flauenskjoldhallen
220331
22.
13:50 Tornby IF 2 U-13 Pige C | Pulje 1 Frederikshavn FI 3 Tornbyhallen

Vælg forbund

Luk