Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Drenge B 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
235798
05.
09:00 TMG, Mårslet 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235799
05.
09:00 Brabrand IF Håndbold 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235800
05.
10:55 Solbjerg IF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Solbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235795
12.
09:00 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Solbjerg IF Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235797
12.
10:00 HEI, Skæring 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Skæringhallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235796
12.
12:45 Hammel GF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235805
19.
09:00 Brabrand IF Håndbold 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235806
19.
10:10 Solbjerg IF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Solbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235804
19.
11:10 HEI, Skæring 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 HEI-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235803
26.
09:00 TMG, Mårslet 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Solbjerg IF Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235801
26.
09:00 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235802
26.
11:05 Hammel GF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
235810
01.
11:30 Hammel GF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235812
02.
09:00 Brabrand IF Håndbold 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Solbjerg IF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235811
06.
16:00 TMG, Mårslet 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Mårslethallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
235809
22.
13:10 Solbjerg IF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Solbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235808
23.
11:20 HEI, Skæring 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet 2 Skæringhallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235807
23.
11:30 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235818
27.
18:10 HEI, Skæring 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Solbjerg IF Skæringhallen A
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2020
235816
01.
09:45 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet 2 Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235817
01.
11:00 Hammel GF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235815
07.
13:10 Solbjerg IF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Solbjerghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235814
08.
09:30 Brabrand IF Håndbold 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235813
08.
12:00 TMG, Mårslet 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
235820
15.
09:00 Brabrand IF Håndbold 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1
235819
15.
10:50 HEI, Skæring 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Skæringhallen A
235821
16.
17:10 Solbjerg IF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet 2 Solbjerghallen
235822
22.
09:45 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Stavtruphallen
235823
22.
10:20 Hammel GF U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Solbjerg IF Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
235824
22.
10:30 TMG, Mårslet 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Mårslethallen

Vælg forbund

Luk