Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige A 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
235753
05.
11:00 Stavtrup IF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Stavtruphallen 12-12
235752
05.
11:30 Odder Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 9-12
235750
05.
14:00 Brabrand IF Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 9-17
235751
05.
15:20 HEI, Skæring 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF Skæringhallen A 7-18
235758
12.
10:40 VRI, Risskov 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A 21-13
235756
12.
13:20 BMI, Egelund U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1 12-11
235757
12.
14:15 TMG, Mårslet U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Mårslethallen 11-12
235755
14.
18:15 Skødstrup SF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Midtpunktet, SkødstrupMidtpunktet, Skødstrup hal 1 15-17
235760
18.
13:30 BMI, Egelund U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1 12-7
235762
19.
10:10 HEI, Skæring 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Skæringhallen A 11-19
235761
19.
11:30 Brabrand IF Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 11-12
235763
19.
13:15 VRI, Risskov 3 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A 17-16
235772
22.
18:30 Odder Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 13-15
235767
26.
11:30 Odder Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 2 6-20
235766
26.
12:15 TMG, Mårslet U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund Mårslethallen 10-13
235765
26.
14:00 Skødstrup SF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Midtpunktet, SkødstrupMidtpunktet, Skødstrup hal 1 21-18
235768
28.
18:10 Stavtrup IF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Stavtruphallen 16-8
februar 2020
235770
02.
12:00 TMG, Mårslet U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Mårslethallen 13-18
235773
02.
12:35 VRI, Risskov 3 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A 21-21
235771
02.
13:15 HEI, Skæring 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund Skæringhallen A 9-7
235777
18.
17:10 Brabrand IF Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 11-15
235775
23.
14:00 Skødstrup SF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Midtpunktet, SkødstrupMidtpunktet, Skødstrup hal 2 15-7
235779
23.
14:00 VRI, Risskov 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen A 21-20
235778
23.
15:40 Stavtrup IF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Stavtruphallen 13-5
235781
29.
17:00 BMI, Egelund U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1 10-6
marts 2020
235783
01.
10:40 VRI, Risskov 3 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet BellevuehallerneBellevuehallen A 16-8
235782
01.
11:30 Brabrand IF Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 16-19
235780
01.
16:00 Skødstrup SF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Midtpunktet, SkødstrupMidtpunktet, Skødstrup hal 1 21-16
235787
08.
09:30 Odder Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 12-20
235789
08.
09:50 VRI, Risskov 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund BellevuehallerneBellevuehallen A 18-15
235788
08.
10:00 Stavtrup IF U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Stavtruphallen 19-7
235786
08.
14:50 HEI, Skæring 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Skæringhallen A 11-12
235790
15.
11:30 TMG, Mårslet U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF Mårslethallen
235792
15.
12:15 Odder Håndbold U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
235791
15.
14:45 HEI, Skæring 2 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Skæringhallen A
235793
15.
15:20 VRI, Risskov 3 U-13 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 BellevuehallerneBellevuehallen A

Vælg forbund

Luk