Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 4 Damer 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
233906
04.
10:00 CHK, Aarhus 8 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Christiansbjerghallen 9-17
233907
04.
11:00 CHK, Aarhus 9 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Christiansbjerghallen 18-23
233904
05.
12:00 Brabrand IF Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 14-13
233905
05.
12:15 AGF, Århus 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF 3 Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 16-26
233910
08.
17:45 Sabro IF Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 4 Sabrohallen 19-22
233909
12.
11:00 Viby IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 9 VibyhallenVibyhallen hal 2 19-16
233912
12.
15:30 Team Favrskov Håndbold 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 15-12
233911
12.
15:45 TMG, Mårslet Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 4 Mårslethallen 16-21
233915
14.
20:30 Brabrand IF Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 9-15
233916
15.
19:20 AGF, Århus 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Ceres Park, Hal 1 17-17
233914
19.
12:30 Sabro IF Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF 3 Sabrohallen 10-20
233917
19.
16:00 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 8 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 16-16
233919
23.
21:30 Viby IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 4 Vibyhallen 13-12
233921
26.
09:30 CHK, Aarhus 8 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 4 Christiansbjerghallen 13-29
233920
26.
11:15 TMG, Mårslet Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Mårslethallen 22-11
februar 2020
233926
02.
11:00 CHK, Aarhus 8 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 9 Christiansbjerghallen 12-22
233924
02.
13:30 TMG, Mårslet Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Mårslethallen 15-16
233925
02.
14:45 AGF, Århus 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 25-8
233927
02.
16:30 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 12-17
233931
18.
20:30 Brabrand IF Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 4 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 13-17
233932
22.
11:00 CHK, Aarhus 9 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Christiansbjerghallen 16-16
233929
23.
10:30 Viby IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 4 VibyhallenVibyhallen hal 2 20-12
233933
23.
13:45 Team Favrskov Håndbold 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 8 Rønbæk Idrætscenter Rønbæk Idrætscenter hal 1 14-10
233936
25.
20:30 Brabrand IF Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 8 BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 14-17
233934
29.
12:30 Viby IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Vibyhallen 12-7
marts 2020
233935
01.
12:00 Sabro IF Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 9 Sabrohallen 13-26
233937
01.
16:45 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 15-19
233942
07.
16:10 CHK, Aarhus 9 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 4 Christiansbjerghallen 17-14
233941
08.
09:00 CHK, Aarhus 8 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF 3 Christiansbjerghallen 16-16
233940
08.
12:00 AGF, Århus 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 4 Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 10-13
233943
08.
15:45 Team Favrskov Håndbold 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2 19-16
233945
11.
19:20 AGF, Århus 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 CHK, Aarhus 9 Ceres Park, Hal 1 16-20
233946
14.
09:00 CHK, Aarhus 8 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Christiansbjerghallen
233944
15.
10:30 TMG, Mårslet Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF 3 Mårslethallen
233947
15.
15:30 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
233922
22.
15:35 CHK, Aarhus 9 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 4 Christiansbjerghallen

Vælg forbund

Luk