Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Drenge A 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
234668
05.
10:40 VRI, Risskov U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby BellevuehallerneBellevuehallen A 16-26
234660
11.
14:50 AGF, Århus 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 20-23
234662
12.
12:45 Stavtrup/Viby U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold VibyhallenVibyhallen hal 2 23-15
234641
12.
15:00 TMG, Mårslet U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Mårslethallen 22-16
234637
14.
19:10 Stavtrup/Viby U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov Stavtruphallen 16-10
234636
16.
18:10 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 2 Skæringhallen A 17-20
234643
19.
11:00 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold Skæringhallen A 26-17
234642
19.
12:30 Stavtrup/Viby U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 2 Vibyhallen 16-8
234644
21.
19:10 TMG, Mårslet U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov Mårslethallen 23-18
234663
25.
16:15 AGF, Århus 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 25-24
234664
26.
10:45 VRI, Risskov U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet BellevuehallerneBellevuehallen B 12-15
234675
31.
16:30 AGF, Århus 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2 20-19
februar 2020
234676
02.
14:00 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby Skæringhallen A 19-15
234639
06.
17:15 Odder Håndbold U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 2 18-21
234666
18.
17:45 Odder Håndbold U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 16-19
234654
20.
17:45 Stavtrup/Viby U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Vibyhallen 17-17
234648
23.
14:40 AGF, Århus 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 19-14
234650
25.
17:45 Odder Håndbold U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 20-16
234673
29.
17:00 AGF, Århus 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 15-15
marts 2020
234672
01.
11:10 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Skæringhallen A
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
234674
01.
11:30 Odder Håndbold U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 21-16
234647
05.
17:45 Stavtrup/Viby U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Vibyhallen 21-10
234646
07.
11:45 VRI, Risskov U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold BellevuehallerneBellevuehallen B 14-22
234656
08.
16:00 TMG, Mårslet U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 2 Mårslethallen 21-20
234652
10.
19:10 TMG, Mårslet U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby Mårslethallen 21-13
234653
11.
19:50 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov Skæringhallen A 24-13
234658
15.
13:15 Odder Håndbold U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
234657
15.
14:30 VRI, Risskov U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 2 BellevuehallerneBellevuehallen A
234669
22.
11:40 VRI, Risskov U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 AGF, Århus 2 BellevuehallerneBellevuehallen A
234671
22.
12:00 TMG, Mårslet U-13 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold Mårslethallen

Vælg forbund

Luk