Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Drenge B 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
234501
03.
18:00 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Stavtruphallen 16-18
234504
05.
10:00 Hasle KFUM U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Haslehallen 10-19
234502
05.
13:30 TMG, Mårslet U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK 2 Mårslethallen 16-14
234503
05.
16:40 Lystrup IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF 2 Lystrup IdrætscenterLystrup Idrætscenter hal 1 15-11
234507
06.
18:15 Sabro IF U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 BMI-Odder Alliancen 2 Sabrohallen 21-16
234509
10.
19:05 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 2 21-21
234508
10.
19:15 Todbjerg-Mejlby IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Håruphallen 14-13
234506
12.
10:30 Harlev IK 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM Næshøjhallen 15-18
234514
18.
14:15 BMI-Odder Alliancen 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 13-12
234511
19.
11:30 Sabro IF U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK 2 Sabrohallen 16-17
234513
19.
12:30 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 9-17
234512
19.
14:15 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF 2 Vibyhallen 11-13
234519
25.
13:15 Hasle KFUM U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 BMI-Odder Alliancen 2 Haslehallen 11-18
234517
26.
11:30 Todbjerg-Mejlby IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Håruphallen 13-14
234518
26.
11:40 Lystrup IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Lystrup IdrætscenterLystrup Idrætscenter hal 1 10-16
234516
31.
17:30 Harlev IK 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Næshøjhallen 22-18
februar 2020
234524
01.
14:50 BMI-Odder Alliancen 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1 15-21
234523
02.
11:30 Lystrup IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM Lystrup IdrætscenterLystrup Idrætscenter hal 1 16-9
234522
02.
12:45 TMG, Mårslet U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF Mårslethallen 13-26
234521
02.
14:00 Todbjerg-Mejlby IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Håruphallen 15-13
234530
21.
20:15 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF 2 BrabrandhallerneBrabrandhallen 2 14-16
234528
23.
11:30 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet VibyhallenVibyhallen hal 2 10-11
234529
23.
14:45 Hasle KFUM U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF 2 Haslehallen 14-24
234526
25.
19:20 Harlev IK 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 BMI-Odder Alliancen 2 Næshøjhallen 16-19
234531
28.
17:30 Harlev IK 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Næshøjhallen 19-16
marts 2020
234533
01.
11:35 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF 2 VibyhallenVibyhallen hal 2 26-20
234534
01.
12:30 BMI-Odder Alliancen 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF 2 Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 21-22
234532
01.
14:15 Sabro IF U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM Sabrohallen 14-11
234539
04.
19:40 Hasle KFUM U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Haslehallen 10-18
234540
08.
12:30 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 14-17
234537
08.
15:10 TMG, Mårslet U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 BMI-Odder Alliancen 2 Mårslethallen 14-18
234538
10.
19:15 Lystrup IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK 2 Lystrup IdrætscenterLystrup Idrætscenter hal 1 14-14
234542
14.
12:15 TMG, Mårslet U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM Mårslethallen
234544
14.
14:50 BMI-Odder Alliancen 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Egelund Idræts CenterEgelund Idræts Center hal 1
234541
14.
15:40 Todbjerg-Mejlby IF 2 U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK 2 Håruphallen
234543
15.
11:30 Sabro IF U-15 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF 2 Sabrohallen

Vælg forbund

Luk