Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
203585
07.
20:30 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 28-32
203583
09.
19:00 HC Odense Ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 19-24
203581
11.
13:00 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Humlebæk Idrætscenter 32-30
203582
11.
16:25 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Ourehallen 32-24
203580
12.
17:45 Faaborg ØH U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 19-32
203597
15.
18:45 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 23-32
203591
19.
14:15 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Dansk Kabel TV Arena 31-33
203589
19.
17:55 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Vejstruplundhallen 34-23
203588
24.
18:45 HC Odense Ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 25-33
203587
26.
12:00 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Humlebæk Idrætscenter 31-31
203584
30.
19:15 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 20-23
februar 2020
203596
04.
18:45 HC Odense Ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 21-33
203586
20.
20:00 Faaborg ØH U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 25-32
203594
22.
12:00 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Dansk Kabel TV Arena 30-22
203593
22.
15:25 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Ourehallen 34-22
203592
23.
14:45 Faaborg ØH U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 35-35
203601
29.
13:00 Faaborg ØH U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 25-21
203603
29.
14:30 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Vejstruplundhallen 23-23
marts 2020
203602
02.
18:30 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Humlebæk Idrætscenter 27-27
203599
07.
12:00 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 21-26
203600
08.
16:20 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Dansk Kabel TV Arena 33-22
203598
08.
18:30 HC Odense Ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Odense Idrætshal Sydbank Arena 30-36
203605
11.
19:30 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 22-24
203590
14.
13:15 Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm
203595
17.
18:00 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Faaborg ØH NKK-hallen, Nivå
203609
21.
14:30 HC Odense Ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole Odense Idrætshal Sydbank Arena
203607
22.
13:45 Faaborg ØH U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
203608
22.
14:30 Helsingør/HUK/Øresund U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Humlebæk Idrætscenter
203604
29.
15:30 Oure I.E. HK 2 U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 Helsingør/HUK/Øresund Ourehallen
203606
29.
17:30 TMS, Ringsted ungdom U-17 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 1 HC Odense Ungdom Dansk Kabel TV Arena

Vælg forbund

Luk
ANNONCE