Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-15 Pige 2. division A (2. halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
237151
05.
10:00 DHG Odense 2 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 31-16
237149
05.
14:00 DHG Odense 1 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 23-19
237148
05.
15:00 Middelfart HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 16-20
237150
05.
16:20 Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 22-14
237155
12.
12:30 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 13-31
237157
12.
13:00 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Svendborg Idrætshal 14-22
237156
12.
18:00 IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Skt. Jørgens Hallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
237158
19.
11:30 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 23-17
237160
19.
17:35 Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 14-15
237161
20.
19:00 IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen 27-20
237165
23.
18:45 Middelfart HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 20-18
237163
25.
13:45 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 26-20
237166
26.
11:45 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Svendborg Idrætshal 23-19
237164
26.
12:45 Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 2 Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 18-13
237169
28.
19:15 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 2 19-15
februar 2020
237171
02.
10:00 DHG Odense 2 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 17-16
237170
02.
13:00 DHG Odense 1 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 23-19
237168
02.
14:10 Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ejby-Hallen 12-18
237175
23.
11:00 Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 1 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 17-25
237174
23.
11:45 Middelfart HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn LillebæltshallerneLillebæltshallen A 14-12
237173
23.
13:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 36-24
237176
23.
15:00 IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 2 Skt. Jørgens Hallen 20-23
marts 2020
237159
04.
18:00 DHG Odense 1 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 25-25
237181
08.
10:00 DHG Odense 2 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 24-18
237179
08.
12:00 DHG Odense 1 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 20-17
237178
08.
12:15 Middelfart HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub LillebæltshallerneLillebæltshallen A 21-19
237180
08.
16:20 Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-20
237153
20.
19:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 2 Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1
237185
21.
10:45 SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
237183
22.
13:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1
237184
22.
15:35 Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
237186
22.
15:45 DHG Odense 2 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Middelfart HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
237190
25.
18:30 Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Munkebo Idrætscenter
237192
26.
19:00 Svendborg Håndboldklub U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Midtbyhallen Midtbyhallen
237189
29.
12:00 DHG Odense 1 U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
237191
29.
13:15 IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen

Vælg forbund

Luk