Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Fynsserien Damer (2.Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
225422
04.
16:30 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Skt. Jørgens Hallen 27-15
225419
05.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 16-16
225421
05.
13:30 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Rasmus Rask Hallen 18-26
225418
05.
14:00 Højby S.& G. Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 26-16
225420
05.
16:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-14
225417
05.
18:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 28-14
225426
07.
18:45 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 9-23
225428
11.
13:30 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Bolbrohallen 18-22
225425
12.
11:15 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-28
225427
12.
14:15 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Munkebjergskolens Hal 15-21
225423
12.
15:15 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 21-17
225424
12.
15:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Thurø Hallen 14-27
225432
14.
18:45 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 17-14
225434
18.
10:15 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 20-27
225430
19.
12:00 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-11
225429
19.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 27-18
225431
19.
14:30 Højby S.& G. Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 17-18
225433
19.
17:15 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Rasmus Rask Hallen 16-19
225438
23.
21:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 23-17
225440
26.
13:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-18
225435
26.
15:20 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 19-18
225437
26.
16:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Bolbrohallen 25-18
225436
26.
17:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Tvedhallen 27-21
225439
26.
17:15 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Skt. Jørgens Hallen 23-12
februar 2020
225442
01.
13:45 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 25-20
225443
02.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 21-21
225445
02.
14:15 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Munkebjergskolens Hal 20-23
225444
02.
16:00 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Rasmus Rask Hallen 16-19
225441
04.
19:00 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Tvedhallen 29-22
225446
06.
19:20 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Skt. Jørgens Hallen 24-17
225449
20.
20:30 Højby S.& G. Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 23-18
225448
23.
12:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 28-20
225450
23.
13:30 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 17-17
225452
23.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 32-15
225451
23.
16:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Bolbrohallen 22-27
225468
26.
20:45 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 6-21
225469
27.
19:45 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Bolbrohallen 21-30
225447
27.
20:00 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 2 18-27
marts 2020
225467
01.
12:30 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-27
225470
01.
16:30 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Munkebjergskolens Hal 23-16
225466
01.
17:00 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Tvedhallen 16-22
225463
08.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 23-14
225460
08.
13:30 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Rasmus Rask Hallen 24-24
225464
08.
16:00 Højby S.& G. Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 31-17
225459
08.
16:45 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 35-14
225462
08.
16:45 DHG Odense 4 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 27-27
225461
08.
17:45 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 34-14
225457
11.
20:45 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 19-18
225455
15.
12:30 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
225458
15.
13:30 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Munkebjergskolens Hal
225456
15.
14:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Bolbrohallen
225453
15.
15:00 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
225454
15.
17:00 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Tvedhallen
225471
17.
19:00 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
225465
19.
20:15 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
225474
21.
13:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DHG Odense 4 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
225473
21.
14:15 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
225475
22.
13:30 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Rasmus Rask Hallen
225472
22.
17:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Tvedhallen
225476
22.
17:30 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen
225477
25.
20:45 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen
225481
28.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1
225479
28.
13:15 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Stenstrup Hallen Stenstruphallen
225482
28.
13:45 Højby S.& G. Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
225478
28.
14:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Bolbrohallen
225480
29.
13:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE