Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
238255
07.
18:15 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 31-24
238273
07.
19:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 31-26
238257
08.
20:00 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 15-23
238261
12.
15:50 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Ourehallen 28-24
238262
14.
13:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Strib Idrætsefterskoles hal 25-21
238263
14.
18:30 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 36-30
238266
15.
19:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Strib Idrætsefterskoles hal 26-19
238292
21.
15:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 29-36
238270
22.
14:45 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Ourehallen 25-27
238308
28.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-40
238259
28.
19:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 26-23
238281
29.
19:30 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Ourehallen 28-28
februar 2020
238276
02.
14:00 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-33
238275
02.
16:00 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 25-36
238279
04.
18:15 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 35-23
238280
04.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 36-31
238297
12.
19:00 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 29-25
238277
18.
15:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 23-27
238256
18.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-26
238271
18.
19:30 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 28-34
238288
19.
20:00 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 24-30
238274
20.
11:00 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Ourehallen 33-24
238286
23.
19:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Strib Idrætsefterskoles hal 25-21
238287
25.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-28
238290
25.
19:30 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Vejstruplundhallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
238267
28.
18:45 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 25-24
marts 2020
238284
03.
19:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 20-33
238291
04.
20:00 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 23-24
238298
09.
13:55 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Strib Idrætsefterskole Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 22-31
238300
10.
15:30 Haarby Efterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 34-26
238299
10.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 21-32
238295
12.
18:45 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Nymarkshallen
238310
16.
13:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Strib Idrætsefterskoles hal
238305
17.
10:30 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
238268
17.
18:30 Otterup HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense* Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
238264
19.
10:30 Glamsdalen HK U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Haarby Efterskole Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
238302
19.
13:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Strib Idrætsefterskoles hal
238303
22.
13:30 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2
238294
24.
19:30 Oure Elite Håndbold U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Vejstruplundhallen
238306
24.
20:00 Strib Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Team Nordøst Fyn Strib Idrætsefterskoles hal
238309
25.
20:00 DHG Odense* U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2
238283
26.
18:00 Team Nordøst Fyn U-17 Drenge 2. Division A (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsdalen HK Nymarkshallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE