Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige A

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
239085
05.
11:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 U-13 Pige A | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Rødekrohallen 16-10
239087
05.
12:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Løjt IF Ulkebølhallen 8-6
239088
12.
11:30 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-16
239114
12.
17:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Rødekrohallen 14-7
239090
16.
17:30 Løjt IF U-13 Pige A | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Løjt Idrætsanlæg Løjt Idrætsanlæg Hal 1 10-2
239092
18.
12:00 Dybbøl IU 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 4-11
239091
23.
17:30 Løjt IF U-13 Pige A | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Løjt Idrætsanlæg Løjt Idrætsanlæg Hal 1 13-8
239094
25.
12:00 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 12-7
239096
26.
14:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Rødekrohallen 14-14
februar 2020
239098
02.
12:40 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Løjt IF Rødekrohallen 18-18
239099
02.
13:45 Dybbøl IU 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 9-11
239101
21.
17:30 Løjt IF U-13 Pige A | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Løjt Idrætsanlæg Løjt Idrætsanlæg Hal 1 9-10
239102
23.
15:25 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen 13-12
239112
25.
18:30 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Løjt IF Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 16-7
marts 2020
239103
01.
13:20 TM Tønder Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 11-15
239105
01.
16:00 Løjt IF U-13 Pige A | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Løjt Idrætsanlæg Løjt Idrætsanlæg Hal 1 14-11
239108
05.
18:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Ulkebølhallen 17-13
239107
08.
10:00 Dybbøl IU 2 U-13 Pige A | Pulje 1 Løjt IF Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 2-10
239110
14.
11:45 Dybbøl IU 2 U-13 Pige A | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1
239111
15.
12:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige A | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Ulkebølhallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE