Søg Håndboldinfo
Del

Serie 2 Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
232472
05.
13:30 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Egen U&IF Kværshallen 28-23
232473
05.
14:20 BBI Saxburg Serie 2 Herrer | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 31-25
232474
09.
20:15 Bov IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hørup U & IF Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 1 27-23
232476
10.
20:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold Serie 2 Herrer | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Arena Aabenraa Arena Aabenraa bane 2 31-27
232477
12.
10:00 Hørup U & IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 BBI Saxburg Høruphallen 17-29
232475
12.
16:15 Egen U&IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bov IF 2 Guderuphallen 26-31
232478
19.
10:00 Hørup U & IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Egen U&IF Høruphallen 24-29
232479
19.
14:00 BBI Saxburg Serie 2 Herrer | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 24-19
232480
23.
20:15 Bov IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 1 34-31
232481
26.
13:15 Egen U&IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 BBI Saxburg Guderuphallen 18-37
232483
26.
13:30 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bov IF 2 Kværshallen 27-23
232482
31.
20:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hørup U & IF Rødekrohallen 20-22
februar 2020
232485
02.
13:30 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hørup U & IF Kværshallen 22-22
232486
02.
14:10 BBI Saxburg Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bov IF 2 Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 32-24
232484
06.
20:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold Serie 2 Herrer | Pulje 1 Egen U&IF Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 22-24
232487
23.
15:00 Egen U&IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Guderuphallen 36-42
232488
26.
20:00 Hørup U & IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Høruphallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
232489
27.
20:15 Bov IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 BBI Saxburg Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 1 28-24
marts 2020
232492
01.
10:00 Hørup U & IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bov IF 2 Høruphallen 27-24
232491
01.
15:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold Serie 2 Herrer | Pulje 1 BBI Saxburg Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 17-19
232490
01.
16:15 Egen U&IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Guderuphallen 26-25
232493
08.
13:30 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Kværshallen 23-19
232494
08.
15:20 BBI Saxburg Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hørup U & IF Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
232501
11.
20:15 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 BBI Saxburg Kværshallen 23-23
232496
11.
20:30 Hørup U & IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Høruphallen 30-25
232495
12.
20:15 Bov IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Egen U&IF Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 1
232497
15.
14:00 BBI Saxburg Serie 2 Herrer | Pulje 1 Egen U&IF Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1
232498
19.
20:15 Bov IF 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Kværs/Tørsbøl U.I.F 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 1
232499
19.
20:15 Egen U&IF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hørup U & IF Guderuphallen
232500
21.
17:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold Serie 2 Herrer | Pulje 1 Bov IF 2 Rødekrohallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE