Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
185211
27.
14:05 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185212
27.
14:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185213
27.
15:15 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185209
27.
15:50 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185210
27.
16:25 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs SundevedhallerneSundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
185199
03.
10:45 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185200
03.
11:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185201
03.
11:55 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185202
03.
12:30 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185203
03.
13:05 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185214
09.
15:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185215
09.
15:35 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185216
09.
16:10 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185217
09.
16:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185218
09.
17:20 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185208
30.
12:00 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185207
30.
12:35 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185206
30.
13:10 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185205
30.
13:45 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185204
30.
14:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk