Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
185211
27.
14:05 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Sundevedhallerne Sundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185212
27.
14:40 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Sundevedhallerne Sundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185213
27.
15:15 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Sundevedhallerne Sundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185209
27.
15:50 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Sundevedhallerne Sundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185210
27.
16:25 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Sundevedhallerne Sundevedhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
185199
03.
10:45 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185200
03.
11:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185201
03.
11:55 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185202
03.
12:30 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185203
03.
13:05 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Staruphallen, Haderslev
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185214
09.
15:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185215
09.
15:35 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185216
09.
16:10 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185217
09.
16:45 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185218
09.
17:20 Sundeved HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185208
30.
12:00 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185207
30.
12:35 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185206
30.
13:10 Team NØS, Haderslev Næs U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185205
30.
13:45 Dybbøl IU U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185204
30.
14:20 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Sundeved HK Ulkebølhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE