Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF

HRØ Kampe

Seneste resultater

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
185066
07.
19:40 Fremad Valby (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Hillerød Håndbold Klub (3. Div) Hafniahallen Hafnia-Court 17-29
185058
05.
19:45 FHH 90 (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Herlev/Hjorten Håndbold (3. Div) Hedehushallen Hedehus-hallen 20-22
185065
05.
19:30 Sakskøbing/Slemminge (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Øresund Håndbold (3. Div) Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 16-31
oktober 2019
185069
31.
20:15 Freja HK (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe AB (3. Div) Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 36-17
185062
31.
19:00 Raklev G&I (S1) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe FK Odsherred (KV) Røsnæshallen 20-22
185067
31.
Allerød Håndbold Klub (S1D) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Tårnby HK (3. Div) Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
185072
29.
20:40 Dalby G&IF (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Team Nørrebro (KV) Dalby-hallen 17-22
185073
29.
20:00 Fuglebjerg IF (S2) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe AG Håndbold (3. Div) Fuglebjerg-hallen 22-29
185059
29.
20:00 Ledøje-Smørum HK (S1) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe HVI Himmelev (3. Div) PeC Arena Ledøje-Smørum-hal 1 17-31
185071
24.
20:20 VHC/Vidar (3. Div) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe KSI Håndbold (3. Div) Vanløsehallen Vanløsehal 2 30-32
185068
24.
19:15 Tune IF (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Amager SK (3. Div) Tunehallerne Tune-Hallerne 1 16-18
185064
22.
19:15 Espergærde IF (S1) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe VSH (3. Div) Espergærde-hallen 16-18
185070
21.
20:50 KFUM (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Rudersdal Håndbold (3. Div) Emdrup Hallen 24-26
185057
20.
16:15 HK 73/SHF (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Gundsølille SG&I (KV) Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 21-27
185061
17.
20:45 NFØ Håndbold (S1) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Løve-Høng Håndbold (KV) Nordrup-hallen 20-21
185063
17.
19:30 Borsholm-S IF (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Slagelse Håndboldklub (KV) Nordkyst-hallen 20-28
185060
15.
19:30 Lynge-Broby IF (KV) Santander Cup Damer LP 2019-21 Damer - 2. Runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Køge Håndbold (3. div) Sorø-hallen 21-29

Stilling

Holdnavn K V U T +/- P
1 Freja HK (KV) 1 1 0 0 36 - 17 2
2 Øresund Håndbold (3. Div) 1 1 0 0 31 - 16 2
3 HVI Himmelev (3. Div) 1 1 0 0 31 - 17 2
4 Hillerød Håndbold Klub (3. Div) 1 1 0 0 29 - 17 2
5 Køge Håndbold (3. div) 1 1 0 0 29 - 21 2
6 Slagelse Håndboldklub (KV) 1 1 0 0 28 - 20 2
7 AG Håndbold (3. Div) 1 1 0 0 29 - 22 2
8 Gundsølille SG&I (KV) 1 1 0 0 27 - 21 2
9 Team Nørrebro (KV) 1 1 0 0 22 - 17 2
10 KSI Håndbold (3. Div) 1 1 0 0 32 - 30 2
11 Rudersdal Håndbold (3. Div) 1 1 0 0 26 - 24 2
12 Herlev/Hjorten Håndbold (3. Div) 1 1 0 0 22 - 20 2
13 FK Odsherred (KV) 1 1 0 0 22 - 20 2
14 VSH (3. Div) 1 1 0 0 18 - 16 2
15 Amager SK (3. Div) 1 1 0 0 18 - 16 2
16 Løve-Høng Håndbold (KV) 1 1 0 0 21 - 20 2
17 Tårnby HK (3. Div) 1 1 0 0 0 - 0 2
18 NFØ Håndbold (S1) 1 0 0 1 20 - 21 0
19 VHC/Vidar (3. Div) 1 0 0 1 30 - 32 0
20 KFUM (KV) 1 0 0 1 24 - 26 0
21 FHH 90 (KV) 1 0 0 1 20 - 22 0
22 Raklev G&I (S1) DDispensation: Dispensation/er godkendt 1 0 0 1 20 - 22 0
23 Espergærde IF (S1) 1 0 0 1 16 - 18 0
24 Tune IF (KV) 1 0 0 1 16 - 18 0
25 Dalby G&IF (KV) 1 0 0 1 17 - 22 0
26 HK 73/SHF (KV) 1 0 0 1 21 - 27 0
27 Fuglebjerg IF (S2) 1 0 0 1 22 - 29 0
28 Lynge-Broby IF (KV) 1 0 0 1 21 - 29 0
29 Borsholm-S IF (KV) 1 0 0 1 20 - 28 0
30 Fremad Valby (KV) 1 0 0 1 17 - 29 0
31 Ledøje-Smørum HK (S1) 1 0 0 1 17 - 31 0
32 Sakskøbing/Slemminge (KV) 1 0 0 1 16 - 31 0
33 AB (3. Div) 1 0 0 1 17 - 36 0
34 Allerød Håndbold Klub (S1D) 1 0 0 1 0 - 0 0

Kommende kampe

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Der er ingen kampe på programmet

Vælg forbund

Luk
ANNONCE