Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-11 Drenge B - 1. halvdel

Pulje 7

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
156501
29.
12:10 Allerød Håndbold Klub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK LillerødhallerneLillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156503
29.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156502
29.
15:10 Lyngby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2019
156506
06.
09:00 Ledøje-Smørum HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 AB Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156505
06.
10:40 Birkerød HK 3 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156504
06.
15:10 VSH 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub Virum-hallerneVirum-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156509
20.
09:00 VSH 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK Virum-hallerneVirum-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156507
23.
17:00 Allerød Håndbold Klub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 LillerødhallerneLillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156508
23.
18:10 Lyngby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 AB LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156511
25.
17:20 Birkerød HK 3 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156510
27.
12:30 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156512
27.
14:10 Ledøje-Smørum HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2019
156515
02.
12:20 Ledøje-Smørum HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156513
03.
09:45 Allerød Håndbold Klub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK LillerødhallerneLillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156514
03.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156516
10.
10:50 Lyngby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156518
10.
11:30 Birkerød HK 3 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156517
10.
14:50 VSH 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 AB Virum-hallerneVirum-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156522
17.
11:50 Allerød Håndbold Klub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 LillerødhallerneLillerød-hallen
156524
17.
13:20 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156523
17.
14:10 Lyngby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 LyngbyhallenLyngby-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156520
24.
09:00 Birkerød HK 3 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
156521
24.
09:50 Ledøje-Smørum HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
156519
24.
11:10 VSH 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK Virum-hallerneVirum-hallen 2
156525
28.
17:00 AB U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 3
156526
29.
17:30 Birkerød HK 3 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Allerød Håndbold Klub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
december 2019
156527
01.
10:20 Ledøje-Smørum HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 VSH 2 Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1
156530
08.
09:50 VSH 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Birkerød HK 3 Virum-hallerneVirum-hallen 1
156528
08.
10:30 Allerød Håndbold Klub U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 AB LillerødhallerneLillerød-hallen
156529
08.
10:30 Lyngby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 7 Ledøje-Smørum HK LyngbyhallenLyngby-hallen

Vælg forbund

Luk