Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige C - 1.halvdel

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
160575
29.
Roskilde Håndbold U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
160577
29.
09:50 Vallensbæk IF U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Ishøj HF 2 Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 11-8
oktober 2019
160576
01.
18:45 FHH 90 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 KHKS Håndbold 2 Fløng-hallen 10-6
160580
06.
10:40 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 12-2
160579
06.
12:00 Ishøj HF 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FHH 90 2 Ishøj IdrætscenterIshøj Idrætscenter 1 5-8
160578
06.
12:30 KHKS Håndbold 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold Kirke Hyllinge HallenKirke Hyllinge-hallen 7-15
160582
20.
11:00 FHH 90 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF HedehushallenHedehus-hallen 11-9
160581
20.
14:30 Roskilde Håndbold U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Ishøj HF 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 11-10
160583
22.
18:40 KHKS Håndbold 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Kirke Hyllinge HallenKirke Hyllinge-hallen 3-14
160586
27.
10:50 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FHH 90 2 Ramsø-hallen, GadstrupRamsø-hallen 6-10
160585
27.
12:00 Ishøj HF 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 KHKS Håndbold 2 Ishøj IdrætscenterIshøj Idrætscenter 1 13-4
160584
27.
13:00 Vallensbæk IF U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 10-8
november 2019
160587
02.
12:30 Roskilde Håndbold U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FHH 90 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 12-9
160588
03.
12:00 Vallensbæk IF U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 KHKS Håndbold 2 Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 14-3
160591
10.
14:40 KHKS Håndbold 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Kirke Hyllinge HallenKirke Hyllinge-hallen 4-18
160590
11.
17:00 FHH 90 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold HedehushallenHedehus-hallen 15-9
160589
12.
18:10 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Ishøj HF 2 Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 7-8
160592
14.
18:15 Ishøj HF 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Ishøj IdrætscenterIshøj Idrætscenter 1 8-9
160598
17.
09:00 Vallensbæk IF U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 6-5
160597
17.
11:50 FHH 90 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Ishøj HF 2 Fløng-hallen 12-9
160596
17.
12:20 Roskilde Håndbold U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 KHKS Håndbold 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 14-3
160593
21.
18:40 KHKS Håndbold 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FHH 90 2 Kirke Hyllinge HallenKirke Hyllinge-hallen 1-17
160595
24.
10:50 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold Ramsø-hallen, GadstrupRamsø-hallen 12-9
160594
24.
12:00 Ishøj HF 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Ishøj IdrætscenterIshøj Idrætscenter 1 11-8
december 2019
160599
01.
10:30 Vallensbæk IF U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 FHH 90 2 Vallensbæk IdrætscenterVallensbæk Idrætscenter 1 11-9
160601
01.
11:40 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 KHKS Håndbold 2 Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 18-3
160600
01.
12:00 Ishøj HF 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Roskilde Håndbold Ishøj IdrætscenterIshøj Idrætscenter 1 11-13
160602
07.
11:40 Roskilde Håndbold U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 12-15
160604
08.
11:00 KHKS Håndbold 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Ishøj HF 2 Kirke Hyllinge HallenKirke Hyllinge-hallen 7-15
160603
08.
13:30 FHH 90 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 4 Team Ramsø - trækkes til 2 halvdel HedehushallenHedehus-hallen 13-6

Vælg forbund

Luk