Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige A - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
160067
28.
15:30 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen 16-12
160066
29.
11:40 FIF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-11
160065
30.
17:00 AG Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 14-15
oktober 2019
160070
03.
17:45 Ledøje-Smørum HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev PeC ArenaLedøje-Smørum-hal 1 25-14
160069
06.
12:00 Køge Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF Køge Nord Sport CenterKøge Nord Sportcenter bane 1 14-24
160072
08.
17:00 FIF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 19-15
160068
08.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 9-18
160071
24.
18:50 AG Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 18-16
160075
27.
13:50 Køge Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Køge hallerneKøge hallerne 1 16-15
160074
27.
14:50 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen 15-18
160076
27.
17:05 Ledøje-Smørum HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF PeC ArenaLedøje-Smørum-hal 1 19-21
160073
29.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 3 13-17
november 2019
160078
03.
13:20 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB HimmelevhallenHimmelev-hallen 26-16
160079
03.
13:30 Ledøje-Smørum HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold PeC ArenaLedøje-Smørum-hal 1 23-17
160077
03.
14:40 AG Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 13-21
160081
09.
16:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev AB-hallenAB-hallen 1 24-18
160082
10.
12:10 Køge Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Køge hallerneKøge hallerne 1 13-22
160080
10.
14:25 FIF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 14-14
160087
16.
13:40 FIF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-10
160088
17.
11:40 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK HimmelevhallenHimmelev-hallen 14-22
160086
17.
13:10 AG Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 15-12
160084
24.
13:10 Køge Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Herfølge-hallen 15-15
160085
24.
15:00 Ledøje-Smørum HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold PeC ArenaLedøje-Smørum-hal 1 17-10
160083
26.
18:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF AB-hallenAB-hallen 1 15-23
december 2019
160091
01.
14:50 Ledøje-Smørum HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AB PeC ArenaLedøje-Smørum-hal 1 16-13
160089
01.
15:00 HVI Himmelev U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 FIF HimmelevhallenHimmelev-hallen 13-22
160090
01.
15:40 Køge Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 AG Håndbold Køge hallerneKøge hallerne 2 17-16
160094
07.
10:00 AB U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Køge Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 15-16
160093
08.
13:45 FIF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 15-15
160092
08.
13:50 AG Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 HVI Himmelev Glostrup-hallenGlostrup-hallen 3 9-11

Vælg forbund

Luk