Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-13 Pige A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
160037
02.
18:00 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Søndermarks-hallen 21-14
160040
06.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 20-11
160038
06.
16:30 Rødovre HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 25-18
160036
09.
18:45 Hvidovre IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Dansborg Hallen 25-23
160035
10.
18:15 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Haslev-hallerne 9-14
160039
10.
18:45 Rørby-Værslev IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Rørby-hallen 14-18
160043
20.
13:00 Rødovre HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Rødovre Stadionhal 24-13
160041
23.
18:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Haslev-hallerne 16-5
160042
23.
18:30 Hvidovre IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Dansborg Hallen 21-16
160045
26.
14:20 Rørby-Værslev IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Rørby-hallen 9-25
160044
27.
11:20 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Søndermarks-hallen 10-12
160046
27.
13:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Dansk Kabel TV Arena 13-21
november 2019
160048
03.
13:00 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Spar Nord Arena Slagelse 18-27
160049
03.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Dansk Kabel TV Arena 27-5
160047
03.
15:20 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Haslev-hallerne 15-18
160050
10.
09:50 Hvidovre IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Dansborg Hallen 15-13
160051
10.
12:10 Rødovre HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 21-18
160052
10.
13:40 Rørby-Værslev IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Rørby-hallen 8-25
160056
17.
15:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Faxe-hallen 16-17
160057
17.
16:40 Hvidovre IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Dansborg Hallen 31-5
160058
20.
18:00 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Søndermarks-hallen 16-17
160054
23.
14:20 Rørby-Værslev IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Rørby-hallen 11-23
160053
24.
13:00 Rødovre HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Rødovre Stadionhal 22-17
160055
24.
13:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-14
160060
30.
12:30 Rørby-Værslev IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Rørby-hallen 8-12
december 2019
160061
01.
13:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena 24-18
160059
01.
13:50 Slagelse Håndboldklub U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Hvidovre IF Spar Nord Arena Slagelse 19-24
160063
08.
13:30 Hvidovre IF U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Dansborg Hallen 21-16
160062
08.
14:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Faxe-hallen 10-11
160064
08.
14:50 Rødovre HK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 25-9

Vælg forbund

Luk